Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van olyan ember aki ennek az...

Van olyan ember aki ennek az oldalnak a segítségével sikeresen elsajátította a telekinézist?

Figyelt kérdés
[link] Ha igen, milyen eredményeket ért el? Azok az információk amik ezen az oldalon voltak, helytállónak bizonyultak? Szkeptikus, viccelődő válaszokat nem kérek.
2011. máj. 26. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Én kitudom egyenesíteni a kanalakat még mielőtt elhajlanának.
2011. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Látom te sem tudsz olvasni... :(
2011. máj. 26. 20:15
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Látom neked sincs humorérzéked :)
2011. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem az az oldal kamu. még helyesen se tudnak írni.
2011. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Önképzéssel ebben a témakörben nem nagyon lehet elsajátítani. Menj el tanfolyamra, s ott kipróbálhatod magad, hogy igazából neked sikerül-e.
2011. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Oldal segítségével düh öt sajátítottam el. És azért mert sok itt a szkeptikus és ide járnak be irogatni az embereknek. Akik hisznek az ezo-ban.

Ém olvass sok metafizikát .Én hiszek a telekinézisben.

2011. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval egyenlőre senkinek sem segített ez az oldal. Csak azért kérdeztem mert gondolkoztam hogy belekezdek az ott írt gyakorlatokba, hátha sikerül. Amúgy ez az oldal nyilván túloz is, mivel az elektrokinézis, és a léghajlítás orkán erejű foka azért még is meredek. xD A valóságban mik ezek a határok? Ezt azoktól kérdezem akik már sikeresen megtanulták ezeket a dolgokat. (már ha van ilyen).
2011. máj. 26. 21:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen!

Sokan azt állítják a Biblia hamis, átirták. Lehet de már régen is megírták, hogy: Ha emberek vagy angyalok nyelvén szólok is és szeretet nincs én bennem olyanná lettem mint a pengő érc vagy zengő cimbalom. És ha prófétálni is tudok és minden titkot ismerek,és teljes hitem van, ugy ,hogy hegyeket mozdíthatok el, szeretet pedig nincs bennem : semmi vagyok !

Szal ebben a részben ott van a mozdítás. titkok

2011. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Killgun ***** válasza:
Na sok ember akiknek nem hihetsz!Ha kitarrtóak lettek volna az előttem szólók,elérhettek volna sok mindent.A tanfolyamok meg csak pénzed szedik.Nekem sokat segített az oldal,főleg a ttt-web foruma.Ha nem sikerül 1. egy gyakorlat ne csapj hisztit.Van akinek 1 nap van akinek 1 hlt van akinek 1 év.Ez csak a hittől és az akarat erőtől függ.Elárulom 2 hét alatt ennyit segített az oldal:telekinézis,pyrokinézis,auralátás,aerokinézis,hidrokinézis,asztrális projekció,megivlágosodás és megvilágosodtam.Rendszeresen kérek segítséget angyaloktól,segítettem már démonoknak fénybe jutni...és még kis pójásnak mondhatom magam ezen a téren.Ha az oldalt elolvasod,de megtalálod a saját utad,nagyon könnyen segíthet.
2011. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan? Két hét alatt?! :O Az oldal azt írja, hogy egy ilyen dolog kezdő megvalósításához is minimum 2 hét kell! Hogy csináltad? :O Hát azért majd mond meg, hogy melyikkel látod a démonokat, mert azt meg nem tanulom! Ne jöjjön ide mindenféle szerzet, ha fel akarnak menni a fénybe, akkor kapcsolják fel a villanyt. xD
2011. máj. 26. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!