Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mivan akkor, ha a taszítás...

Mivan akkor, ha a taszítás törvénye létezik, nem a vonzásé?

Figyelt kérdés

Sokszor mondták nekem azt, hogy ne akarjak annyira görcsösen egy barátnőt, mert ott fogok rálelni, ahol a legkevésbé számítunk rá. És sajnos azóta sincs senkim, a vonzás törvénye alapján már egy kedves szőke leányzóval aludnék, akinek még a rokonsága is remek.

Ezenkívül ott van még a lottó is meg a mindenféle szerencsejáték. Nagyon szeretnénk rajta nyerni és csoda, ha az árát visszanyerjük.

És a legszegényebbek álma is az, hogy egy napon gazdagok lesznek, ez persze ritkán fordul elő.

Tehát: a legnagyobb rémálmunknak a céljainkat kell beállítani, ami még nekem nem sikerült. Úgy kell megvennünk a lottót pl. hogy az lenne a legnagyobb rémálmunk, ha nyernénk rajta, hisz a szomszéd felköp az APEH-nál, a barátaink elfordulnak előlünk, a bőrfejűek lezsidóznak és megvernek minket, a gyerek nem akar tanulni csak az apján élősködni, stb. És egyszer talán meg is nyernénk a lottót.

Valahogy be kellene mesélnem magamnak, hogy én valójában nem akarok barátnőt és a legrosszabb az lenne, ha eredeti szőke és jó indulatú lenne. :D


2011. máj. 26. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem sikerül, mert nagyon görcsösen akarod! Naponta max. 15 percet gondolj a célodra és ennyi, ez olyan, mintha vizet szeretnél megmarkolni! Értem én miről beszélsz, velem is volt ez... sok sikert!
2011. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor az lenne hogy a főld nem vonzana ,és eltaszítana magától mindent,képzeld mi lenne.
2011. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a vonzás törvénye van róla egy film az a címe hogy titok bár mondjuk én nem hiszek benne de nézd meg ha nem láttad még
2011. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!