Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha a vonzás törvénye valóban...

Ha a vonzás törvénye valóban létezik, akkor hogy a francba lehet hogy ilyen szar világban élünk és rengeteg ember nyomorog, vagy bizonytalan a jövője?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim válasza:
32%
Régen se volt sokkal jobb a világ!
2011. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
69%

Nos, aki "szar" életet él, az úgy is gondolja, hogy neki most jaj de rossz, de jó lenne, ha jobban élhetne.

Ám ez nem elég a vonzás törvényéhez, hisz ott legbelül valójában el sem hiszik, hogy élhetnek jobban is és addig hiába várnak pozitív változásra.


A vonzás törvénye nem úgy működik, hogy "Jaj, bárcsak megnyerném a lottó ötöst!".


Mindig csak azt kapjuk meg amire valóban szükségünk van.

Ami ma rossznak, embert próbálónak tűnik, azt később már teljesen más megvilágításban látja az ember és rájön, szükséges volt, hogy fejlődjön, tanuljon.

2011. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
65%
Mert sokan gondolkodnak negatívan. Ennyi. Csak logikusan bele kellene gondolni. Az egyik válaszadó nagyon helyesen leírta a lényeget. Itt nem ábrándozni kell, hanem el kell képzelni a jót és át kell élni. Ha valaki képtelen megváltoztatni a gondolkodását, az csak magának köszönheti, ha nem jó az élete. Sokan csak nyavalyognak, panaszkodnak, hogy mégis hogyan gondolkodjon pozitívan, ha rossz neki. Nehéz, igen, ez így van. De meg kell próbálni. Én régen nagyon negatív személy voltam, de mára megváltoztam, rám sem lehet ismerni és sokkal jobban is alakult az életem azóta. Az akadályokat is sokkal jobban át tudom vészelni,
2011. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
érdekes. nekem teljesen úgy tűnik, hogy ti az akaratról és a kitartásról beszéltek
2011. ápr. 29. 13:31
 5/76 anonim ***** válasza:
70%
Jól látod.
2011. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, feltűnt-e, de az emberek 99%-a lesz*rja a vonzás törvényét, nem hisz benne, nem érdekli, vagy nem is tud róla, hogy létezik ilyen...
2011. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
és aki ismeri az mit ért el?
2011. ápr. 29. 14:13
 8/76 anonim ***** válasza:
77%
Amit elért vele az a pozitív gondolkodás mód és tiszta lelkiismeret teljes szellemi állapot.
2011. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
76%

Nem érted. Nézd, a vonzás törvénye így működik: mindannyian akarunk jót. Viszont nem mindenkivel történik meg. Ilyenkor mindig ott az aduász a vonzás törvényének hívei kezében, hogy azok valójában nem is hisznek eléggé abban, hogy jó dolog fog történni velük. Honnan tudják ezt? Hát, onnan, hogy nem történik jó velük.


(eddig volt az irónia)


Na, ezek után próbáld meg megcáfolni az "érvelésüket". Azt persze nem vitatom, hogy sokszor az emberek zsörtölődnek, mindennel bajuk van. De aki látott már mosolygó haldoklót (főleg gyereket), az azért elkezd gondolkodni ezen...

2011. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, amikor valaki állandóan negatív és panaszkodik, mégis csupa jó dolog történik vele?
2011. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!