Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeptembertől be szeretnék...

A halnak van tarkója kérdése:

Szeptembertől be szeretnék iratkozni a Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskolában, és valahonnan kéne szerezzek postabaglyot és repülő seprűt ( lehetőleg Nimbus 2000-est). Ja és százfűlé főzetet hogyan tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 13:30
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Dumbledore-nak megvan valakinek a mobilszáma? vagy e-mail cím?(mert nem találom az iskola honlapját :S) Szeretnék időpontot egyeztetni a beiratkozáshoz.
2011. jún. 27. 16:46
 12/34 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen béna. Ha nem kaptál tőle levelet, akkor így jártál, nem vettek fel.
2011. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Aj :(( majd akkor jövőre megpróbálom újra.
2011. jún. 27. 16:54
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
dumbledore (kukac) citromail (pont) hu
2011. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
nem kell elkeseredni!van egy jó megoldás a beiratkozásra.mivel csak egy sima mugli vagy ezért elég drágán lehet megoldani.exportálni kell betanított baglyot Oroszországból jó sok pénzért.seprűt majd adnak.dumbledore-nak(vagy mit tudom én mi a neve)nincs telefonja és email címe sincs .de minden országban van olyan hely ahol információt adnak a beiratkozásról és be is lehet iratkozni.A Magyar határokon nincs mivel kisodródott Romániába(Trianon)szóval jövőre ott jelentkezhetsz
2011. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
ÚÚÚhh nagyon szépen köszönöm az utolsó kommentelőnek :))Pedig már kezdett elveszni a remény bennem, de újra feléledt :)) Remélem szeptembertől az Roxfort padjaid koptathatom, amit majd csakis neked köszönhetek.
2011. jún. 27. 22:31
 17/34 anonim ***** válasza:
erre az orosz bagolyképző intézetről érdeklőthetsz annál a helynél ahol be lehet iratkozni a roxfordba.
2011. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Egyszer is,elkell végezd a seprűbajnoki szakiskolát,ahol a tanárod az anyósom lesz.Aztán ha sikerült a vizsgád ,akkor majd mehetsz felvételizni a Magasszintű Kórokozók Egyetemére .
2011. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
De én még csak a középiskolai részbe akarok felvételizni.
2011. jún. 28. 13:50
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁÁÁÁ, ez mind hülyeség!

Dumbledore-nak van telefonja meg e-mail címe is! És Te oly szerencsés vagy, hogy én tudom a telefonszámát és az e-mail címét is!


Dumbledore telefonszáma: 09-10/558-98-35


Dumbledore e-mail címe: dumbledore-12-12-12@varazs.lok.com


Aztán meg tényleg nagyon szerencsés vagy, baglyot és seprűt is tudok biztosítani. Van egy csodálatos hóbaglyom, úgy hívják, hogy Lordan (de csak úgy viszi el a levelet, hogyha mielőtt elküldöd, nyomsz egy puszit a homlokára, megsimogatod és pacsizol vele).

És egy seprűm is, bár igaz, azt adnak a suliban. De ez jobb! A legújabb kiadás, csak most nem jut eszembe a neve... Na mindegy, ha érdekel, akkor csak írj! =D


xD xD xD

2011. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!