Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeptembertől be szeretnék...

A halnak van tarkója kérdése:

Szeptembertől be szeretnék iratkozni a Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskolában, és valahonnan kéne szerezzek postabaglyot és repülő seprűt ( lehetőleg Nimbus 2000-est). Ja és százfűlé főzetet hogyan tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 13:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Oh, kifelejtettem, hogy ha a telefonján hívod biztos hogy felvesz, csak mondani kell neki egy varázsszót, ha érdekel, akkor írj nekem.


És a százfűlé főzet receptjét is megkapod levélben, ha érdekel! :D


Előző voltam!

2011. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
Én is szeretnék jelenkezni tényleg létezik a suli?
2012. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
100%
Persze... én már harmadik éve járok oda! De csak akkor járhatsz oda, ha kaptál levelet bagolypostával! Ha nem, akkor sorry...
2012. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Kár pedig úgy menetem volnA!!!!!!!!!!!!!!!de városba is szállítanak a baglyok levelet?
2012. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

Esztifemi! Nem tudom, jársz-e még fel ide, de a kérdésedre a válasz: igen természetesen létezik a Roxfort, bár mióta ezt a tényt Rowling kiszivárogtatta a mugliknak, azóta sokkal többen szeretnének ide járni, amiből már kicsit elegünk van. És a baglyok városba is szállítanak levelet, az enyémmel is elrepültek annak idején egészen Szegedig.

Én most vagyok amúgy ötödéves a Roxfortban, készülök ezerrel az OWL vizsgákra, magyarul azt hiszem, RBF a nevük. Ami nagyon fontos, ha a Roxfortba akarsz járni, hogy nagyon jól kell tudni angolul, legalább középfok, de jobb a felsőfok.

Most tudom, hogy nem leszek túl népszerű, de az a helyzet, hogyha itt bárkinek a szülője mugli, akkor örülnék, ha nem erőlködne, hogy bekerüljön a Roxfortba, mert már kezd nagyon elegem lenni a sárvérűekből! Amúgy mardekáros vagyok, ha eddig nem esett volna le! És megígérhetem, hogy ha bekerültök a Roxfortba, rendesen szét lesztek szadizva, főleg, ha a lúzer Hugrabugba, vagy a Griffendélbe kerültök! Persze, aki aranyvérű arra ez nem vonatkozik :)

2014. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ha beiratkoztál légyszíves majd küldjél nekem hányásízű csokibékát.
2014. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nincs hely a suliba. A Mardekárba kezdenek tolongani a muglik, a fél Hugrabug mugliból áll, és a háromnegyed Hollóhát mugliivadék!!! Sajnos, mi. Griffendélesek sem úsztuk meg szárazon, a sok mugliivadéktól nincs hely. Kár, hogy Rowling elmondta a titkot. Amúgy én félvér vagyok, és van egy Tűzvillámom. Én vagyok a Griffendélesek fogója. Most negyedéves vagyok. Kedvenc tantárgyam az átváltoztatástan, az svk, a bájitaltan és a mágiatörténet. Nekem tölgyfából van a pálcám 11 és 3/4 hüvelyk, türhetően rugalmas. A magja sárkányszívhúr. Nekem egy Arnold nevű gyöngybaglyom van. McGalagony proffeszorasszony úgy döntött, hogy nem vesz fel töb mugliivadékot (szerencsére). Úgyhogy téged sajnos nem vesznek fel. Jelenleg Londonban lakom egy mugliktól védett házban. Többször találkoztam Ginny Potterrel, akivel jó kapcsolatot ápolok. Az ő lánya a barátnőm. Lily a csapat egyik hajtója. Engem Nymphadorának hívnak. Hozzá hasonlóan nem szeretem, ha a keresztnevemen szólítanak, ezért Tonks.nak becéznek. Az apám mugli. Anyám Cho Chang. Nekem is ugyanolyan fekete hajam van. De én azért nem lettem Hollóhátas, mert Griffendéles akartam lenni.
2014. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Es ott tenyleg megtanulsz repulni es varazsolni?
2014. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, tanulunk repülni. Most pedig: Exmemoriam. Asszem nem működik a gépen keresztül.:)
2014. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Az nagyon joooo :) de en sajnos nem vagyok jo angolbol :( 13 evesen orulok ha az alapokat tudom :'( tudnal tanitani? :) hol lehet olyan seprut venni? :)
2014. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!