Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elrabolták ma a férjemet....

Elrabolták ma a férjemet. Váltságdíjat követelnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma délután 2-kor kimentünk sétálni a margit hídra Budapesten. Én bementem egy kávézóba kérni 1 zacskó kólát xD

Mikor kimentem már nem volt ott a hapsim:S Egy órával ezelőtt kültek róla egy képet.Megölik,ha nem adok nekik 10 millió Ft-ot:D Mit tegyek?Nincs annyi pénzünk,mert a férjem 4 éve már nem csinál semmi munkát..4éve nem csinálunk semmit.Ráadásul állandóan hazudozik.Össze is veszett egy Viktor nevű barátjával... Elmennyek és kiszabadicsam?:O Ja és az orosz maffia van a háttérben XD

[link] azért olyan boldog a képen mert bedrogoztatták


2011. jún. 29. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
FAKE
2011. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amikor megnéztem a képet jót röhögtem XD
2011. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
persze hogy FAKE "-.- Szerinted miért humorba írtam? meg ott a sok XD is.
2011. jún. 29. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
azt megse néztem hogy humor xD mongyuk xd böl egyböl rájöttem xd
2011. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de látod a zacskó kólát senki nem vette észre eddig xD.meg amúgy is...kólát egy kávézóban?:O
2011. jún. 29. 19:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Én speciel ezt a zacskó kólát rögtön kiszúrtam, na gyerünk, mondd csak el, mennyit fizettél te a becsületes magyar adófizetők pénzéből ezért te nekik? Halljuk?
2011. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szegény miniszter elnök úr,úgy sajnálom :).

Menjünk együtt segítek most csörgött rám V.Gabi

cimborája hogy siet a megmentésére.

Jön az erősítés,ezt most nem ku.j.k el.:)

Mint Öszödön.:DDDDD

2011. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azonnal hívd fel a rendőrséget. Ilyennel nem szabad játszani, komoly dolog, ne csinálj semmit. Valószínűleg véletlen rablás volt, hiszen relatív sok pénzt kérnek, annak ellenére, hogy jó ideje nem vagyok aktív keresők. Ha szerencsétek van, akkor ha a túszejtők megtudják, hogy nem áll módotokban fizetni, el fogják engedni a férjed. A rosszabb esetről inkább nem beszélek, de a rendőrséget majd mindent elmond. Tényleg kérj segítséget, ez komoly dolog!!!
2011. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Segítsünk Ferinek.:):):):):):):)
2011. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó előtti! nagyon kétségbeestél,de ezt csak poénból írtam,ez meg se történt... mondjuk a KÉP nem tudom hogy igazi-e?:O
2011. jún. 29. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!