Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez a Johnny Gold komolyan...

Ez a Johnny Gold komolyan gondolja-e, amit csinál?

Figyelt kérdés
Mert nekem paródiának tűnik, csak ki tudja manapság...
2011. júl. 9. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolja komolyan. Az a gáz, hogy sokan komolyan veszik és nem esik le nekik....
2011. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam.


Ezt a jelenséget Poe törvénynek hívják, mikor nem lehet megkülönböztetni a komolyságot a humortól.

2011. júl. 9. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
nem inkább a színjátékot a valóságtól?
2011. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem, de szerintem nagyon vicces :D
2011. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha komolyan venné hattalmas gondok lennének odabent:D
2011. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dzsoni gold íz hírr.... aha aha.... ez a jó hírr.... aha aha.... xD
2011. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy a magyar popzenét akarta kiparodizálni, de végül nagy sikere lett, és végül nem paródiaként futott be hanem popzeneként.
2011. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem konkrétan a magyar popzenét parodizálja ki, hanem az egész magyar médiát! Az emberek manapság rászoktak az ilyen borzalmas silány műsorokra, celebekre, és "ezeken élnek", ezért készítették ezt a klipet, mely bemutatja a mai tévéműsorokat, zeneszövegeket, és a magyar celebet (persze kicsit túlozva, de-hát ez a paródia egy ismérve).
2011. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A legdurvább, hogy Johnny Gold maga is így gondolja, és ebben a riportjában pont azt mondja, hogy: Azért kapták fel és futott be mert annyira SILÁNY! (szó szerint)


http://www.youtube.com/watch?v=3czkTMoNirw

2011. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!