Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tetszik nekem a My Little...

Tetszik nekem a My Little Pony - Friendship is Magic, pedig 20/F vagyok. Ugye gyógyítható?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, akkor ugye nem vagyok homokos?
2011. júl. 11. 23:38
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Én is szeretem, vannak benne tanulságos dolgok is. :D Ez kéne a gyerekeknek, nem a Pindúr pandúrok... 23/L
2012. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Utolsó: A Pindúr pandúrok is jó, ugyanaz a producerük (egy-két utalás is van benne). Csak arra nem jöttem rá még mindig, hogy mi a francnak csinált Utónium professzor tökéletes kislányokat a pincéjében.
2012. márc. 14. 22:03
 23/27 anonim válasza:
Hmm. Ez jó kérdés. Kissé perverzebb hatást kelt Utónium professzor így már :D (utolsó voltam)
2012. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Perfectrush válasza:

Nem értem, hogy miért rossz, ha valaki nézi a sorozatot.

Egyszerűen gyönyörűen animált, vicces és szól is valamiről ... Pozitív az egész.

Nem a sok szenny, mint a ValóVilág meg társaik. Nem beszélve a sok mostani "rajzfilmekről". Ömlik a cinikusság és rosszindulat a TV-ből. Jó néha leülni és nézni valami jót és vicceset. Igen vicceset :)

Én személy szerint szeretem a sorozatot és nem izgat, hogy ki mit gondol, mert baromi jó!

18/F

2012. jún. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Habár én lány vagyok, és nem is kedvelem a sorozatot (igaz eddig csak 2 részt láttam), szerintem nincs vele semmi baj. Mondjuk ebben közrejátszik az is, hogy az én jelenlegi kedvenc sorozatom még "rosszabb", inkább le sem írom, mert már előre látom a lepontozásokat és a vitát :D
2012. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én úgy néztem meg az első részt, hogy nemtom ebben mi lehet olyan jó. kb a felénél kikapcsoltam mert volt egy pillanat amikor aztmondtam hogy ez hülyeség, de valami arra késztetett, hogy nézzem tovább. Következő pillanatban már végeztem is mind a 2 évaddal XD Hát igen...
2012. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Broohof, üdv a ménesben!

-/L

2013. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!