Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kajafüggőség! Mivel gyógyítható?

Kajafüggőség! Mivel gyógyítható?

Figyelt kérdés

Nem vagyok még túlságosan elhízott, de a gond nem itt van, hanem ott, hogy rájöttem, hogy kaja nélkül a hangulatom pocsék és így minden pocsékabb.

Ötletek, vélemények ? Előre is köszi ! Lány vagyok, de már meghaladtam a 14-et, úgyhogy nem fejlődésről van csak szó, mert azért ekkora hangulatkülönbség nem kéne létezzen , szerintem


2010. okt. 25. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
hűű..na ez jó kérdés..egyébként én is azt vetem észre hogy MUSZÁJ 2 óránként ennem,de nem vagyok éhes,csak úgy megszokásból..ez is kajafüggőség? :/
2010. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
....valószínűleg, úgy hogy te is várhatod a válaszokat
2010. okt. 25. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom hozzátok :)
2010. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
énmost is rohatt éhesvagyok és nincs itthon semmi kaja pedig nekem is egyetlen örömöm az evés lenne..
2010. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na jóó, látom nem is olyan egyszerű a kérdés :-D


Azért köszönöm azoknak akik írtak eddig, valahogy nyugtató tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen csónakban :-D

Sok sikert nektek, én minden nap küzdök ez ellen, talán holnap majd sikerül !

2010. okt. 25. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak akkor eszek 2 óránként ha unatkozok.Lehet veletek is ez a gond.Csináljatok valamit amit nagyon szerettek és elmegy vele az idő.Nem jó mindig enni és le lehet szokni róla.Ha pedig végképp nem bírjátok ki,egyetek egy kis gyümölcsöt(ne mogyorót ha lehet) vagy zöldséget(pl. paradicsom,sárgarépa).Nem hizlalnak és viszonylag el is mulasztják az éhségérzetet.

18/L

2010. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!