Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges, hogy vámpírféle...

Lehetséges, hogy vámpírféle vagyok? Elég sok tünet van, amit én nem tudok megmagyarázni.

Figyelt kérdés
A bőröm hófehér... hegyes fogaim vannak. Ezt még bárkire rá lehet mondani. De ha teljesen reflexszerűen a psim nyakába harapok, és egyetlen nyakcsavarással megroppantom a gerincét... a nyakán elég csúnyaseb lett... ennek egy hónapja. Azelőtt, mikor megfázott, beteg lett másnapra, most viszont hidegben, esőben mászkál, és semmi baja! Apropó, rühellem a fényt, ha tehetem napszemüvegben megyek utcára... és a hideg ghelyek is vonzanak. Egy valamiféle spiritiszta egyszerűen fél a közelembe jönni, mert azt mondja, megszállt egy démon! Ez mi? Vámpírizmus?
2011. júl. 26. 22:45
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
62%
Valószínűleg igen. A múlt században volt nagyon gyakori ez a "betegség".
2011. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
valószínűleg egy értelmi fogyatékos vagy, akinek nincs jobb dolga, mint hogy ilyenf@szságokat kérdezzen.
2011. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
eltörted a pasid nyakát? Nem semmi. De sajnos ő zombi lett a gyerekeitek meg vapbi k lesznek.
2011. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, de szerintem ez butaság. :S Jómagam nem foglalkozom a vámpírokkal, de nem is zárom ki a létezésüket, viszont valaki vagy vámpír, vagy nem. :) Olyan nincs, hogy a "fele tünetet" produkálod, a másik felét meg nem. :) Nézz kevesebb fantasy-filmet! :)
2011. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem törtem el! Csak megroppant egy kicsit... de semmi baja
2011. júl. 26. 22:54
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
De vért nem iszol, tehát nem vagy vámpír.
2011. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igazából de... az övéből is lecsapoltam egy decit kb. és a sajátomat is szívom sajnálatos módon... nem tudom, hogy miért, teljesen véletlenül, csak néha közben kapcsolok, hogy mi van. És a spiritiszta? Arra valaki tud valamit mondani?
2011. júl. 26. 22:57
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Jó hagyjuk már, ha valaki vámpír, akkor tudja, hogy az. Az, hogy úgy teszel, mint minden átlagos tizenéves, aki különleges akar lenni, meg egy kicsit gyagyásabb is vagy náluk nem jelenti azt, hogy bármi közöd lenne a vámpírokhoz.
2011. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
hát inkább hamarabb hiszem el hogy megszállt egy démon.Ha ilyet csinálsz..
2011. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
22:53: ha nem tennél fel ilyen kérdéseket nem kéne válaszolnom ilyenekre. :) minek csavargatod a pasid nyakát meg harapdálod? menj idegsebészetre ne ide írogass. Képzeld, engem is vonzanak a hideg helyek, húúúú aztaaaaaaaa most vámpír vagyok? nem, csak a szervezetemnek jobban esik a hideg. Feltételezem kék szemű vagy, és a kék szeműek érzékenyebbek a napfényre. Vámpírizmus... megszállt egy démon... ezekhez meg no comment.
2011. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!