Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges, hogy vámpírféle...

Lehetséges, hogy vámpírféle vagyok? Elég sok tünet van, amit én nem tudok megmagyarázni.

Figyelt kérdés
A bőröm hófehér... hegyes fogaim vannak. Ezt még bárkire rá lehet mondani. De ha teljesen reflexszerűen a psim nyakába harapok, és egyetlen nyakcsavarással megroppantom a gerincét... a nyakán elég csúnyaseb lett... ennek egy hónapja. Azelőtt, mikor megfázott, beteg lett másnapra, most viszont hidegben, esőben mászkál, és semmi baja! Apropó, rühellem a fényt, ha tehetem napszemüvegben megyek utcára... és a hideg ghelyek is vonzanak. Egy valamiféle spiritiszta egyszerűen fél a közelembe jönni, mert azt mondja, megszállt egy démon! Ez mi? Vámpírizmus?
2011. júl. 26. 22:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát képzeld el, hogy alig megyek ki a napfénybe, sőt nekem még az íriszem is skarát vörös mikor beteszem a kontaktlencsémet! Most akkor vámpír vagyok?
2011. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Lehetséges, hogy vámpírféle vagyok?


Ezt pszichiátertől kellene megkérdezned, ő pontos választ tudna adni.

2011. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
Vámpír, az hát, még 80-as szintű Paladin is lehetsz!
2011. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
neked semmi bajod csak szimplán nem vagy normális... 3 percet elvettél az életemből mire ezt a "kérdést" elolvastam :D
2011. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%
Csak szeretnél az lenni és beleéled magad. Nem vagy vámpír és nem szállt meg semmi. Ezek a tünetek inkább pszichológiai jellegűek. Ha súlyosbodnak, pszichiáterhez menj!
2011. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Tudom, hogy igenlő választ vársz, de nem, nem vagy az. A pszichiátert meg nem hülyeségből ajánlgatják, tud segíteni. Mellesleg én nem örülnék, ha a párom csavargatná a nyakamat, hátha kitörik.
2011. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy az tényleg jó ötlet, főleg, ha megbántanak a válaszok itt. A nagybátyám komoly pszichátriai beteg a múltkor mondta is, hogy tudja ő, hogy senki nem érti meg, de nem is baj, van a kórházban az a pszicháter, na az megérti őt 100%osan. :)
2011. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó bella, ÓÓÓÓ EDVÁÁÁÁRD.


Nuff said.

Nekem meg szőrös a tenyerem, vannak szemfogaim és relfexszerűen töröm el a nyakad ha rámugrasz. D: MIT TEGYEK? KIT JELENTSEK FEL?

2011. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Megroppantottad a nyakát? Akkor ez lehet annak a jele hogy le kellene fogynod:D Nem baj, legalább a pasidnak helyrejött a félrecsúszott csigolyája.:D Az immunrendszere erősödéséért inkább a béres cseppet okolnám:D Vagy lehet hogy influenza antitestekkel van tele a nyálad. Ettől még nem vagy vámpír ne aggódj. Majd akkor kezdj el gondolkodni ha earl grey helyett O.B-t áztatsz a teavízbe:D
2011. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
:O:O szükségem van a vérre...de a dokik azt mondták krónikus vérszegény vagyok :O a mocskos disznók..szóval akkor vámpír vagyok ?:O
2011. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!