Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől félsz, úgy, hogy nem...

Mitől félsz, úgy, hogy nem tudod megmagyarázni?

Figyelt kérdés

Én ha sötét van, jóformán mindentől - amik általában nem léteznek. Pl hogy fölöttem áll valaki, és készülk rám vetni magát. Vagy ha lelóg pl. a kezem az ágyról, valaki elkapja. Vagy ha kilóg a lábam a takaró alól. Vagy amikor reggel megyek le és ott még sötét van, mindenféle szörnyű dolgokat képzelek oda, ami el nem jutok a villanykapcsolóig. De ezekről tudom, hogy nem létező dolgok.

Viszont már akkor is parázni kezdek, ha egy kutya a közelembe jön, pedig soha nem harapott meg kutya vagy ilyesmi. Egyszerűen nem bírom, ha a közelembe jönnek. És nem tudom, miért, mert távolról még nagyon aranyosak/barátságosak/ártalmatlanok.

15/L


2011. jan. 31. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezektől "félek" kivéve a kutyát
2011. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 böiler ***** válasza:

Amit nem tudok megmagyarázni? Akkor ne azt írjam, hogy több fős cigánybandák, részeg skinheadek stb.? Nem is tudom. Mostanában kapott el az az érzés, hogy mikor jövök haza hajnalban, mintha figyelnének. Ráadásul mikor egy főút mellett gyalogolok, ahol meghalt egy 19 éves srác, néha para. És olyan nem lennék egyedül. Pedig nem hiszek az ilyenekben, de olykor furcsa érzéseim vannak.


17/F

2011. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen félelmem van. Ha sétálok az utcán, attól félek, hogy lelő valaki. Főleg sötétben.

De lehet ez nekem csak foglalkozási ártalom.

2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl sok filmet néztek:)
2011. febr. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a hangyáktól, főleg a szárnyas példányoktól. Tudom hülyén hangzik, de így van.
2011. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
éles dolgoktól, vértől, műtétektől, patkánytól, és hogy lekésem a buszom:D
2011. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pókok, mindenféle rovarok, részeg emberek, halál.

Emellett nagy félelmem a fulladás, bár nem fűződik hozzá semmilyen gyerekkori élmény, egyszerűen félek a víz alatti fulladástól.

Továbbá a sötéttől.

22 éves fejjel én is félek képzelt dolgoktól, hasonlóan, ahogy Te. Bár nálam talán inkább úgy nyilvánul meg, hogy ha éjjel kimegyek a konyhába, és keresem a villanykapcsolót, félek, hogy amikor megtalálom, valaki oldalról elkapja a kezem, vagy ha felkapcsolom a lámpát, akkor valami szörnyűt látok.

2011. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!