Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hitelesek a méréseim? Igyekezt...

Hitelesek a méréseim? Igyekeztem minden nap mérni a hőmet, de sajnos nem tudtam ugyan abban az időpontban, illetve 3-4 óra alvás után fel szoktam kelni wc-re. Dobhatom a kukába, vagy van értelme így is? Link lentebb

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 9. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép görbe!! Esélyes! 2-3 nap múlva tesztelhetsz is.

Nekem azt mondta a doki, ha wczni kelek csak föl, és visszaalszom, az nem baj, sőt nem kell egy időben méni!!Mikor reggel tényleg fel is kelsz akkor mérd mielőtt kikelnél az ágyból.Szorítok!! Szép napot

2009. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szép ez a görbe! Mérd meg napközben is többször a hődet, így látni fogod, hogy amúgy változik-e napközben a hőmérsékleted, nekem pl: most minden reggel és este is 36,9 vagy 37,0 tehát teljesen mindegy, hogy mikor mérem, de ez egyéntől is változik. Mert van, akinél 15 perc is eltérést mutat.
2009. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Még soha nem mértem... Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből, olyan jó lenne ha... :)
2009. júl. 9. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az én görbém ilyen úgy hogy nem figyelem az időt, csak mikor jólesik akkor kelek,az igen változó!

[link]

2009. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia nagaony szép a görbéd, anatomiai.. jol méred, és ha nem esik le a höd, lehet baba, holnap 28. nap mikor tesztelsz? én holnap ellönék egyet:)
2009. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ti hol méritek? Én nyelv alatt digitálissal, és addig ameddig nem vinnyog a hőmérő. Hallottam, hogy ott is 5 percig kell mérni, de azt nem teszem.
2009. júl. 9. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép görbe, a 25. napon még egyszer megemelkedett, tehát jó eséllyel trifázisos, ami babára utal. :-)


Ha minden reggel pontosan ugyanakkor méred, és minden éjjel pontosan ugyanannyit alszol, akkor kapod a legpontosabb értékeket, de ha eltérsz ettől kicsit, akkor is egélszen jól kirajzolódik a görbe, mint neked is. A lényeg az, hogy alvás közben leesik a hőmérséklet mindig az adott napi minimumra, ezt kell elkapni. Tapasztalataim szerint erre a legjobb a hajnal, amikor az ember úhgyis felébred a pisilési ingerre. Megmérem, kimegyek a wc-re, és alszom tovább. Amikor reggel újra megmérem, akkor már kkét tizeddel magasabbat ad, tehát nem azt veszem figyelembe, hanem mindig a legalacsonyabbat.


Amúgy épp a napokban figyeltem meg, hogy sok múlik a takarún é a szoba hőmérsékletén is. Amikor arra ébredek, hogy melegem van, akkor 37 fok is lehet a hőm, amikor pedig éjjel lerúdom maga,ról a takarót és így ébredek, akkor akátr fél fokkal is alacsonyabb lehet a hőm.


De hát azt nem lehet megcsinálni, hogy minden egyes éjjeli alvás pontosan egyforma legyen...

2009. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Régóta megy a hercehurca, így megfogadtam, hogy csak akkor tesztelek, ha kisbabám lesz. :) Nemtudom, lehet ma veszek egy tesztet, de csak akkor lövöm el, ha a méhszáj is ott marad, ahol lennie kell.
2009. júl. 9. 10:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyelv alatt digitálissal. Hozzáteszem, hogy egymás után hártomszor is megmérem, mert előfordul, hogy elsőre még csak bemelegszik a hőmérő, és mondjuk 36,6-ot mutat, második-harmadik mérésre meg már 36,7-et. Ami nem mindegy. :-) (Nekem legalábbis.)
2009. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:)

Hát lányok, nem tudom, de pár nap múlva kiderül mi a helyzet... Ami bíztató nekem, az a méhszáj, mensi előtt 5 nappal már lent van, puha és nyitott... Meg kérdés, hogy meg is repedt-e a tüszőm, szóval izgulni valóm van bőven.

2009. júl. 9. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!