Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mivel viccelhetném meg pár...

Mivel viccelhetném meg pár ismerősömet és a mamámat április 1-én?

Figyelt kérdés
Nem durva viccekre vagy dolgokra gondolok. Csak pár ismerősömet szeretném megviccellni. meg a mamámat, mert minden bolondok napján kora reggel felhív valamivel, és mindig beugrok neki XD. kköszi a segítséget. rem sok ötletet kapok:D
2008. márc. 4. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

ez az ötlet lehet nem fog tetszeni neked(meg 18 év felettieknek)durva!

írd be a címsorba www.név.város.homo.hu --->név helyett a valódi nevet és lakcímet...vicces mintha saját oldala lenne!

2008. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elnézést com a hu helyett
2008. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez azért durva.. ismerem az oldalt sok ismimet szivettem vele :) ddehát egy nagymamát ilyennel megviccelni azért csúnya.. szerintem légy kreatív, gondolkozz és bármit megtehetsz.
2008. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet jó ötlet barátoknak, de nem tudom megnyitni. valamit kiir, hog hiba...:S a névez a teljes vagy a kereszt nevet kell irni?
2008. márc. 20. 06:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Már sikerült:D:D

és...pfff.

2008. márc. 21. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ahova ülni szokott ebédnél (a nagymamád vagy anyukád)Tegyél minden lába alá egyszem diót és amikor ráül..
2008. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább a suliban sütheted el, de azért leírom.


Amikor gimis voltam, április elsején bekentem barna cipőkrémmel a WC lehúzóját, a belső kilincset, és az ajtólapot is megmaszatoltam, mintha valaki papír helyett "használta" volna. :D A folyosón lévő itatót szintén bekentem vele. Egy darabig a WC-ben figyeltük a reakciókat a barátnőimmel, aztán ott álltunk a folyosón és szétröhögtük magunkat, ahogy kakaszagot véltek érezni egyesek az itatónál. Szép dolog a pszichológia! :D XD Eszméletlen jó buli volt! :)

2008. dec. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én anyumat úgy vicceltem meg h barna gyurmából egy sz@rkupacot csináltam és ezt kiráktam a szőnyegre.ennek oka az volt h egyik nyári éjszakán beszökött a szomszéd macskája és odaszart a szőnyegre
2011. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!