Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel viccelhetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel viccelhetném meg a vőlegényt? (A menyasszony. )

Figyelt kérdés
Hagyományos lagzi lesz. Olyasmire gondoltam, mint a kalácstörés szokás, hogy madzag van belesütve, hogy a vőlegény biztosan a rövidebbet törje! :D Vicceset szeretnék, ami nem megalázó, de azért odapörköl neki! :) Vőfély természetesen a cinkosom lenne! Köszi! :)
2010. jún. 2. 17:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ilyen "ki az úr a háznál játék". Vicces, de még normális keretek között. :)
2010. jún. 2. 17:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom jót mondoke , de kisebbkoromba amikro voltam lakodalomba, akkor volt eg yilyen feladat hogy a vőfély adott a menyának egy tojást.. a vőlegényenk felkellett álnni a székre.. vagyis kettőre.. mind a kétlába külön(másik széken) , szóval terpeszben volt. A Menyának megkellett fognia a tojást és a bal lábszárnál bekellett raknia és átkellett vezetnie a jobb lábszára végéhez és kivenni.


vicces vlt, mert a vőlegény ott girmaszolt amikor a tökénél járt már a csaj. a vőfély meg ilyeneket nyomatott, hogy msot kiderül mennyire vasmarkú az asszony. Meg nehogy másik tojást fogj meg:P ha aztfogod,meg akkor se törd el...


Szóval jókat nevettünk:D:D


Asszem a lényege annyi hogy ha eltöröd akkor nem leszel gyengéd asszony.


Elnézést a hülye megfogalmazásért. És lehet nem is ilyesmire gondoltál, de remélem segíthettem.


GRATULÁLOK!!

2010. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam, köszi!!! :)
2010. jún. 2. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezzd meg a vőfélyt, egy csomó ilyet tud. Nálunk pl. ő maga viccelt meg engem (a menyasszonyt). Kihozatta a levest, és mondott valami verset, hogy mostantól elsőként az uramat kell kiszolgálni. Mindenkinek tetszett, de a mikor merni akartam, kiderült, hogy a levesből nem a merőkanál vége lóg ki, hanem egy tésztaszedőé, amivel levest persze nem lehet merni. De megoldottam evőkanállal. :)

Nem számítottam rá, de tetszett. :)

2010. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, kérdezd... Kicsit sok lett a zzzzz...
2010. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
lehet olyat h a menyasszony bevesz a labakoze egy kancsot amiben ket tojas van,a volegeny ki kell szedje a tojasokat de ugy,hogy a szajaba befalja egy fakanalnyelet es ugy probalja ,kozben lehet bosszantani (mert az tuti hogy nehezen megy)ugy latszik nem sokat jart ilyen hejt a feje,sok lakodalomban lattam mar...
2010. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemrég hallottam egy nagyon jópofát. De azt igazából a menyasszony megviccelésére csinálták, de szerintem a vőlegényt is meg lehet viccelni vele, én meg szeretném csinálni a vőlegényemnek: a vőlegény haverjai beöltöznek nőnek, és a vővély/DJ/akárki a buli közepén egyszercsak bemondja, hogy a vőlegénynek egy kis meglepetéssel készültek, és az a helyzet, hogy itt van az össze volt nője! :D Az eredeti történetben itt a menya szegény majdnem elájult, de bejöttek a haverok a szőrős lábaikkal, parókába, női ruhába, persze nagy nevetés lett... Szerintem fordítva is meg lehet csinálni, hogy a menya tud a csínyről, de úgy tesz mintha rosszul lenne, és a vőlegény megrémül hogy mi lesz ebből. Bejönnek a haverok, röhögés.
2010. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nők, lányok leülnek sorba egymás mellé szorosan a székekre, úgy hogy a vőlegény szeme be van kötve. Leül a menyasszony is. Mindenki keresztbe teszi a lábát, mondjuk a jobb van felül. Arról le kell venni a cipőt. A vőlegénynek ki kell találni, hogy melyik a menyasszony lába.


Tavaly voltam esküvőn, a vőlegénynek szerencséje volt... ;) :D

2010. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. jún. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!