Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viccelhetném meg a férjem?

Hogy viccelhetném meg a férjem?

Figyelt kérdés

Nem bosszú jellegű dologra gondolok, inkább ugratásra. Az éjszaka összefirkált arc jellegű dolgokból már kinőttünk, de valami szervezettebb dolog jó lenne.

Minél kreatívabb az ötlet, annál jobb! :)


2011. júl. 1. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nyomj az éjszaka közepén tejszínhabot a kezébe majd egy tollal csikizzd meg az orrát.. :-)
2011. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tedd vízbe az egyik kezét:D:D

Csinálj valami nagyon gusztustalan kotyvalékot, és tedd elé hogy ez az ebéd. Mikor meglepődik, kezdj el értetlenkedni. Aztán persze valld be, nehogy azt higgye hogy megbolondultál, és vigyél neki valami nagyon finomat.:) Akkor mindenki jól jár. Te jót nevettél, és végül finomat is esztek.:)

2011. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok. A vízbetevést éjszaka alvásnál.
2011. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ennél a kicsit komplexebb dologra gondoltam. De sajnos az egyetlen épkézláb ötletem az eddig, hogy hennával magamra festetem a nevét jó nagy betűkkel és ártatlan szemmel, ujjongva megmutatom neki, hogy ez az új tetoválásom (rosszul van attól, amikor párok egymás nevét magukra tetováltatják).

Lemosni gyanú esetén se tudná, de magától lekopna néhány hét alatt (volt már hennám). Esetleg a lányát is bevonnám, ő nemrég tetováltatott, így még hihetőbb lenne a sztori.

2011. júl. 1. 19:13
 5/22 anonim ***** válasza:
második elég "vicces", de számolj azzal, hogy akkor takaríthatod az ágyat. Ha meg akarod csinálni, akkor meleg vízbe kell rakni és akkor bepisil. Tényleg... Egyik ismerősöm mondta, hogy náluk körbementek egy fazék meleg vízzel vmi táborban és kb az emberek felét sikerült sikerült bepisiltetni.
2011. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Kend be margarinnal a padlót és üvölts neki ,hogy siessen:P amúgy jó ötlet ez a hennás is ,bár szerintem szemmel is észrevehető a különbség a henna és a tetoválás között, de lehet hirtelen ez fel sem tűnne neki:)
2011. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Szerencsétlen kitörné mindenét. A kórházban folytatódna a viccelődés. Bár biztos vicces lenne ahogy szerencsétlenkedik valaki a margarinon:D:D

2011. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kárt nem akarok okozni, a döbbenet elég. Bepisiltetni nem akarom, abból már kinőttünk, az még kevésbé, hogy megsérüljön.

Valami jól felépített "átverésen" gondolkozom, de semmi olyan, ami túl nagy bánatot vagy túl nagy örömöt okozna (utóbbinál annál nagyobb lenne a csalódás, amikor kiderülne, hogy vicc volt).

2011. júl. 1. 19:20
 9/22 anonim ***** válasza:
megint 2. vagyok. Ragassz az arcodra sok helyre ilyen öntapadós testékszert. Persze ha nem szereti a piercingeket. Játszd el hogy nagyon fájnak. Körülötte kicsit pirosítóval be is pirosíthatod a bőrödet.
2011. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Van piercingem és nincs baja vele - jelen esetben sajnos :)
2011. júl. 1. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!