Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy fiúval....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval. Tegnap előtt találkoztunk is délután, és úgy érzem, nem vagyok neki közömbös. Viszont miket kérdezzek tőle, hogy jobban megismerjem?

Figyelt kérdés
Msn-en gyakran beszélünk, igazából nem ismerem rég óta, a randi előtti nap találkoztam vele egy helyi hipermarket hat méter hosszú sorában, és ott kezdtünk el beszélgetni. Megbeszéltük azt a randit, és megadtam neki a címem. Akárhányszor bejelentkezek, általában egyből rámír...és normális is:)...Csak nem nagyon jutnak eszembe olyan kérdések, amikből kicsit jobban megismerhetném...Szerintetek miket kérdezzek tőle? Előre is köszi!
2010. aug. 3. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig a hipermarketekbe jár vásárolni? Előnyben részesíti-e a magyar termékeket? Fontos-e számára az ár-érték arány? Mennyire fontos neki a külső megjelenése egy terméknek? Nézi-e a szavatosságot, mielőtt megvesz valamit? Ha ugyanazt a minőséget megkapná egy olcsóbb, ám nem annyira dekoratív teerméktől váltana-e?
2010. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mit szeret, mi a hobbija, hova jár szívesen, mi a kedvence...tanul e..sportol valamit, ha fiatalabb vagy pláne van téma, csak nyugodtan kérdezz tőle:)
2010. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek kössz szépen a normális választ...

Másodiknak köszi, igazából ilyen alapokon túl vagyunk, (nem mindegyiken amit írtál)...csak néha olyan rossz hogy nincs téma...Viszont nem akarok elrontani semmit...Köszi a választ:)

2010. aug. 3. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd azt tőle amire kíváncsi vagy. A többinek mi értelme van?
2010. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem nem mindig csak kérdések alapján lehet vkit mélyebben megismerni. Pl a tettei alapján is. Egy étteremben például.hagy téged elsőnek rendelni, fizeti e a számlát szb.. A kérdéseket illetően pedig kérdezhetsz a családjáról, rokonokról..mi fontos neki az életben.. Mit vár el egy kapcsolattól stb.. Sztem a tettek is sokat segítenek a megismerésben.. Menjetek el minnél több olyan helyre ahol nem csak beszélgetni lehet. Pl:teke, biliárd

Itt is sokat tudhatsz meg róla. PL: Mennyire udvarias, segítókész, mennyire fontos neki a gyózelem, agresszívabb e a játék hevében..stb

Remélem segítettem..22/F

2010. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!