Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem msnen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem msnen egy sráccal, és találkoztunk élőben. Nem jön be, nem szeretnék tőle barátságnál többet. Mit csináljak, hogy ne bántsam meg? Ő többet szeretne.

Figyelt kérdés

Nem szeretném neki tisztán megmondani, mert tudom, hogy nagyon megbántanám vele.:S:S Már gondoltam arra is, hogy azt mondom, van egy másik srác, akivel alakulgatnak a dolgok... Az talán kevésbé fájna neki. Szerintetek mi legyen?

16/L


2009. okt. 16. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld meg vele(sztem ez) vagy pedig kerek perec mondd meg neki pl h "olyan jó h van 1 ilyen jó barátom mint te", vagy valami ilyesmi, vezesd rá, ne kerek perec mondd meg neki, és nehogy azt mondd h van más, mert annál még a kerekperec is jobb :)
2009. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én az őszinteségre esküszöm:) , az biztos hogy jobban fog fájni neki és neked is ha belemész
2009. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem megyek bele.
2009. okt. 16. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:

ne kertelj, az sosem vezet jóra.

mond meg neki kerek-perec hogy mi van. ha összejössz vele egy eleve halálra ítélt kapcsolatra azzal csak mind2töknek fájdalmat okozol. és sztem ne is hazudj neki, mond meg hogy ez van, nem jön be.

én spec utálom ha valaki kertel és nem mondja a szemembe hogy nem jövök be neki, kész van ilyen, senki nem tökéletes, nekem sem jön be minden csaj.


20/F

2009. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki! Ha nem akarod tisztán megmondani, akkor is mindenképp legyen egyértelmű, mert ha ő "szeret", akkor ha hárítasz, vagy kicsit is félreérthető vagy, akkor nem fogja feladni! Jobb az őszinteség, egy ideig fájni fog neki, de lehet, hogy később még becsülni fog érte.
2009. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, inkább mondd meg konkrétan, persze, lehet azért kedvesen, valami ilyesmit:

"Szia! Nagyon kedves vagy, meg helyes stb, DE sajnos nem vagy az esetem/nem illünk össze/nem érzem a szikrát."

Mert (fiú létemre mondom ezt), még mindig jobb, hogy ha a lány egyértelmű, mint hogy 2 hétig "húzza az agyam", és nekem kell rákérdezni, hogy akkor most mégis mi a p*csát akar...

Az egyenes út a legjobb!

21F

2009. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vt ilyen, és én is azt hazudtam, h van valakim.. :) Persze ez nem a legtisztább dolog, dehát ez van..

18/L

2009. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!