Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tehetnék, hogy leküzdjem...

Mit tehetnék, hogy leküzdjem félelmem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem merek ráksalátát enni mert félek, hogy kieszi a beleimet. :S
2011. aug. 30. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mer?
2011. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne egyél ráksalitXD
2011. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mAniAc ***** válasza:
100%
huu hát ez súlyos probléma...hány éves vagy?azt hallottam,ha valaki túl sok ideig nem eszik ráksalátát,azt elviszik az Azkaban-ba :S azt ajánlom győzd le a félelmed ;)
2011. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gondola ***** válasza:
Ilyenről én is hallottam már,de ha először levágod a rák ollóit,akkor nyugodtan ehetsz ráksalátát,mert olló nélkül nem igen tud tenni semmi kárt benned,s így csak magatehetetlenül vergődik majd a beleidben:)A titok ennyi..
2011. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kösz mindenkinek! :D jót nevettem! :D Huh!
2011. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézz szembe vele!!!
2011. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez fogyókúrás étel.
2011. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Mielött megennéd Egy szivárványpónival alapossan tapostasd meg hogy a Rákok biztossan meghaljanak..

Mert ha nem halnak meg akkor lejutnak a gyomrodba lemásznak egészen a bal kislábujjadig ahol aztán 0-s géppel leborotválják a talpad!

Ugyhogy jól Vigyázz!

2011. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kenmatnul válasza:
áá ez negyon nagy ekora barmokat öcsém nem tom hogy ez most kom 1 kérdés:D:D:D:D:D
2011. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

69 %-ban hasznos válasz írója:

Nem értem, hogy ezt minek írtad ide??!!


80%-ban hasznos válasz írója:

Sajnos én mindent megeszek még a rákot is. xd Egyébként nemcsak a ráksalátával vagyok így hanem minden olyan étellel amiben rák van. :(


94%-ban Hasznos válasz írója:

Ha elvinnének Azkabanba nem is lenne olyan rossz, hiszen találkoznék Harry Potterrel és az azkabani fogollyal. :)


74%-ban hasznos válasz írója:

Ha levágom az ollóit akkor egyrészt állatkinzóvá válok másrészt ha levágom az ollóit vergődni fog a belemben (mint ahogy írtad) ami szintén elég fájdalmas. :(


79%-ban hasznos válasz írója:

Örülök, hogy jót nevettél. Én is szeretek nevetni, és a hasizomnak is jót tesz. (olvastam) Ha már itt tartunk, ha a hasizomnak jót tesz akkor a BELEKNEK is. A beleken értem a vastag és vékonybelet. :)


100%-ban hasznos válasz írója:

De fura, hogy ez a 3 szavas válasz 100 %-ban hasznos. :O

Egyébként a szemkontaktus megvolt. De sajnos nem hatott.


73%ban hasznos válasz írója:

Az bizony, és egészséges.


79%-ban hasznos válasz írója:

1. Honnan kerítsek szivárványpónit?

2. Ha előkerítettem mikor tapostassam meg? Amikor élnek, amikor meghaltak, vagy amikor már belemben vannak??? :O xd

Ha egészen átterjedne a rák a lábujjamig és a talpamat szőrtelenítené akkor csak hálás lennék neki mert akkor ő lenne a kozmetikusom és nem kéne szőrtelenítésre járnom, ráadásul ingyen lenne.


Utolsó válasz írója:

Barmokat nem szoktam enni. :D


Köszi a válaszOKAT. Hálás vagyok a segítőkészségetekért.

2011. szept. 3. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!