Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki mit tud alkotni ezekből a...

Ki mit tud alkotni ezekből a szavakból?

Figyelt kérdés

Minden szót/szópárt fel kell használni. Az alkotott szöveg bármekkora lehet. A szavak:

királynő, sepsiszentgyörgyi állomásfőnök, kutyagumi, 32 éves IFA, pulikutya, sár, diófa, Kodály Zoltán, hulladéklerakó, döglött hintaló, alkohol, Fekete Pákó.


2011. szept. 2. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ragozni lehet?
2011. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
névelőt lehet betenni?:d
2011. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

13:47-Nagyon szépen köszönöm de én (vicces) fogalmazásokat kértem.

14:03 és 14:03-igen

2011. szept. 2. 14:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A barátom meghívott egy hétvégi kirándulásra.

Nem tudtam, hogy milyen autójuk van (nem is igazán érdekelt), de mikor kigurult egy 32 éves IFA a garázsból, igen csak meglepődtem - de nem szóltam semmit.

Mikor kinyitottam az ajtót, hogy beüljek, képen nyalt egy pulikutya. Szeretem az állatokat, de szegény elég csúnyácska volt, ráadásul tetőtől talpig sáros; de erőt vettem magamon és beültem mellé.

A barátom megkérdezte: mehetünk, királynőm?

Hát mindennek éreztem magam, csak kiránynőnek nem.

Még csak pár perce mentünk az úton, amikor észrevettem, hogy egy ember fekszik az úton. Mire kiáltottam volna, bár bele is tapostak a fékbe. Ennek hatására az ölemben landolt egy jó adag kutyagumi.

Mire kiszálltunk, a földön fekvő ember felállt és közölte, hogy a döglött hintalovát keresi.

Ha ebből még nem lett volna egyértelmű, hogy alkohol hatása alatt áll, miután megkérdeztük a nevét és hogy hol lakik, egyértelművé vált. Azt mondta, hogy Kodály Zoltán a neve, ő a sepsiszentgyörgyi állomásfőnök és a hulladéklerakó mellett lakik a Fekete Pákó utca végén.

Épp arra gondoltam, hogy ez a nap ennél már nem lehet rosszabb, amikor felébredtem. :)

2011. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A királynő elment a sepsiszentgyörgyi állomásfőnök házába, kinek otthona egy hulladéklerakó mellett volt. Mikor a főnök és a lány itta a forró teát, közben a kertben lassie a világ legnagyobb kutyagumiját rakta le. Mikor meglátta ezt egy puli, akkor lassie elfutott. De egy diófa alatt sikerült leraknia a gigantikus dolgot. Fekete Pákó egy sáros, döglött hintalovon lovagolt alkoholmentes sörrel a kezében. Ezek után Kodály Zoltán egy új számot írt a 32 éves IFA részére a királynő közreműködésével.


Remélem jó lesz.

2011. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
bár = már, és az egyik "az úton" nem kell bele. :$
2011. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
14:10,14:11 jó volt,csak így tovább!
2011. szept. 2. 14:20
 8/19 anonim ***** válasza:
a kérdező azt kérdezte,mit tudok alkotni ezekből a szavakból:királynő, sepsiszentgyörgyi állomásfőnök, kutyagumi, 32 éves IFA, pulikutya, sár, diófa, Kodály Zoltán, hulladéklerakó, döglött hintaló, alkohol, Fekete Pákó.
2011. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kodály Zoltán ez évi 3. költözésén van túl, szomszédjában található a hulladéklerakó és sepsiszentgyörgyi állomásfőnök háza .Egyszer , Kodály Zoltán meghívta a sepsiszentgyörgyi állomásfőnököt Amerikai házába . Jobb híján 1 32 éves IFA-val mentek egészen Amerikáig .Valahol New York-tól nem messze járva az autópályán rendőrök állították meg őket . Elkértek minden papírt és mindent rendben találtak . Mikor már készültek elengedni őket , valami zajt hallottak a platóról .Benéztek a platóra , és azt látták , hogy az Angol királynő és Fekete Pákó kínoznak 1 döglött hintalovat , miközben 1 pulikutyával próbálják megetetni a megmaradt heroint .Ezen kívül még volt egy kád teli fantába áztatott diófa levél kutyagumival telerakva .Mindkét hapsit lecsukták , mert heroin termesztésben sárosnak találták .
2011. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
16:38 is jó.
2011. szept. 3. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!