Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tudtok alkotni ezekből a...

Mit tudtok alkotni ezekből a szavakból?

Figyelt kérdés

Minden nevet/szót/szópárt fel kell használni. A neveket szabadon lehet ragozni és a szópárokba névelő is tehető. Az alkotott szöveg bármekkora lehet. A szavak: együtt, körbe-körbe, lavór, második emelet, szürke, viadukt, putri, talicska, József Attila, Micimackó, Kiszel Tünde, Gáspár Győző, SP*

*mármint Éder Krisztián


2011. szept. 6. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ma reggel úgy döntöttem, hogy Kiszel Tündének öltözök. Aztán amikor kimásztam a putriból loptam egy talicskát, és felmentem a második emeletre, hogy Gáspár Győzőtől elkérjek néhány zebracsíkos bútort. Ehelyett mivel nem bírja a burámat, odaadta a Micimackós párnáját. Hát fogtam magamat, és egy József Attila összessel körbe-körbe kergetni kezdtem a házban.

Győző családja a segítségére sietett, engem betuszkoltak egy IFÁba, hogy a szépirodalommal tovább ne üssem, és elvittek a viadukton keresztül SP-hez. Vittem egy szürke lavórt is, mivel valójában azért öltöztem Kiszel Tündének, hogy csináljak egy aktnaptárat SPvel együtt, a lavórban meg tudunk csinálni pancsolós képeket.

2011. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*****
2011. szept. 6. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Tegnap úgy döntöttem, hogy nyakamba veszem a várost és mindent megnézek. Bepakoltam mindent, ami szükséges: Kaja, pia, meleg ruha, lavór...bár azt még magam sem tudtam, hogy minek. ...Először is megnéztem József Attila szülőházát, mert az mindig is érdekelt. Körbe.körbe mentem az épületben, mikor hirtelen megláttam Gáspár Győzőt amint, egy talicskában tolja Kiszel Tündét. Megkérdeztem tőlük, hogy mi a francot művelnek. Erre ők azt mondták, hogy, betörtek egy plüss állat boltba, elloptak egy plüss micimackót, majd leléptek. Útközben Tüncikének kibicsaklott a bokája, ahogy a biztonsági őrök üldözték őket, ezért kellett talicskába ültetni. És egyszer csak itt kötöttek ki. Gondoltam magamban, hogy milyen putriban lakhatnak ezek is, ha ilyen szakadt ruha van rajtuk.

Aztán nem is foglalkoztam velük, hanem mentem tovább. A falon megláttam egy festményt, amin egy viadukt volt. Ez pontosan a 2. emeleten található. Gondoltam is magamban, hogy a 2.-ról kéne ledobni SP-t. Meg is érdemelné a sok hülyével együtt. Ez egy elék szürke nap volt, de túléltem xD

Bocs! Kicsit hosszú lett. :D

2011. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a jó ha hosszú.
2011. szept. 8. 16:53
 5/7 anonim válasza:

Az esti randimra SP-vel Kiszel Tündétől és Gáspár Győzőtől kértem tanácsot.Megbeszéltük hogy a közelben lévő szürke viadukton találkozunk.Mikor odaértem Tüncike épp egy micimackó bábút tolt körbe-körbe egy talicskával Gáspár Győző körül,aki egy József attila kötetet olvasott.

Jobbnak láttam olajralépni míg nem vesznek észre.

Este SP egy repülő lavórral jött értem,majd egy putri második emeletére vitt vacsorázni.Nem találkoztunk többet.

2011. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szombat reggel arra ébredtem, hogy csörög a telefonom. Róbert Gida volt az, elhívott moziba. Délelőtt 10-kor kezdődött a film, de ő már reggel 8-kor eljött elém a helikopterével, hogy aztán együtt menjünk el Micimackóért a Százholdas pagonyba. Miután hárman megnéztük a filmet, én elköszöntem tőlük. 13 órakor már a parkban voltam. Előző este megbeszéltem Kiszel Tündével, hogy ott tali. Elmentünk shoppingolni. Ő vett magának pár zoknit. Utána sietnie kellett, ezért én elindultam haza gyalog. Hazafele eltévedtem, és nem tudtam, hogy tudnék hazajutni. Körbe- körbe bolyongtam, amikor találtam egy lefordított lavórt. Felemeltem, és egy GPS volt alatta. Ezzel már könnyen megtaláltam a helyes utat. Kicsit ugyan hosszú utat mutatott, mivel Debrecent el kellett hagynom, és Salgótarjánon át vezetett újra haza, Debrecenbe. De azért ettől bonyolultabb volt az utam... Elmentem Gáspár Győző háza előtt is, aki behívott ebédre a putrijába. A Virág folyton azt a szót hajtogatta, hogy "viadukt". Ebéd közben megérkezett szürke pólóban Puskás Peti. Selena Gomezt kereste. Nem volt ott, így Peti hazament. Ott tartózkodásom alatt Győzike lánya, Evelin kiesett az ablakon, és rögtön meghalt. Bea asszony anyja azonnal kivitte holtestét a temetőbe, talicskával. Én is vele mentem. A sírok között találkoztam József Attila szellemével, aki adott 2 SP koncert jegyet. Nekiindultam hát gyalog Pestnek, hogy még időben odaérjek fellépésre. Siettem, úgyhogy 1 óra alatt oda is értem. Koncert után megtaláltam SP elhagyott napszemüvegét, ezért felvittem neki a második emeleti lakására. A lépcsőházban összefutottam Puskát Petivel. Még mindig Selenát kereste...

Sp behívott, megkínált teával, majd hogy kifejezze háláját a szemüvege miatt, hazatolt engem Debrecenbe talicskával.

9-re értem haza... Hosszú nap volt...

2011. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

13:00 Jó.

15:09 Te véletlenül nem hivatásos humorista vagy? Nagyon jó lett!

2011. szept. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!