Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tudtok alkotni ezekből a...

Bundabotrány kérdése:

Mit tudtok alkotni ezekből a szavakból?

Figyelt kérdés

A szavak: Légy, lágy gumik, 2:43, történelmi szakácskönyv, képújság, 4-es villamos, Oktogon, Fluor b*zi, roncsderby.


Hajrá;-)


2011. szept. 4. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
pattanj fel a 4-es villamosra egy történelmi szakácskönyvvel a kezedben és légy az Oktogonnál, ahol 2:43-kor a Fluor b*zi roncsderbizik, lágy gumikkal.
2011. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó:-) Ment a zöld kezecske!
2011. szept. 4. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2:43-kor ott voltam az Oktogonnál rendezett roncsderbin.Mivel szünetelt a derbi egy történelmi szakácskönyvet lapozgattam. Jött egy légy amit elhessegettem egy képújsággal amit lágy gumikon találtam. Mikor vége lett a derbinek a b%zi Fluor kezdett koncertet adni úgyhogy én eljöttem a 4-es villamossal.
2011. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2:43-kor nem tudtam aludni ezért bekapcsoltam a tv-t amiben a b*zi Fluor roncsderby-t rendezett és bemutatta a lágy gumijait, ekkor meguntam és elővettem egy történelmi szakácskönyvet,miközben olvasgattam, eszembe jutott hogy elkéne menni az Oktogonhoz a 4-es villamossal, ám a gondolkodást egy légy zavarta meg amit egyből agyon csaptam egy képújsággal!! xD
2011. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy Légy belerepült a Szemembe az Oktogonon rendezett fesztiválon ahol partiztam.. De gyorsan leléptem a 4-es villamossal mert 2:43 kor felbukkant Fluor B*zi meg az Élettársa és Nekiáltak Lágy Gumit Árulni miközben Történemi Szakánykönyvet Olvastak...a hazaút kész Roncsderby volt de megnyugodtam miután Otthon a kezem közé kaptam a képújságot....

Tádáá :D

2011. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!