Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretném magam robottá...

Szeretném magam robottá operáltatni, nem érzem magam jól emberként. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanság ráébredtem arra, hogy rossz bőrbe születtem. Inkább fémbe és félvezetőben élnék, mint húsban. Abszolút de nem tetszik nekem az élő szervezet, robot akarok lenni. Mindenki azt gondolja, hogy az érzelmek feláldozásával járna, pedig nem, ez diszkrimináció a robotok és a robottá átoperáltatott emberek ellen.

Szerintetek hány év múlva lenne rá lehetőségem. Egy ideig beérném a lánctalpakkal is, amíg kifejlesztik a robot lábakat.

És szerintetek a TB állná ezt?


2011. szept. 16. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
te leszel a vasállarcos
2011. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Elsőként a véredet kell lecseréltetni valami szintetikus cuccra, aminek nem tudom, mi a speckó neve, de attól majd átáll az agyad. Eleinte csipogni fogsz meg pityegni, amíg át nem áll a rendszer, és majd akkor jöhet a format cé.
2011. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most te télleg azt akarod hogy Bill Gates uraljon majd egy sz@r windóóózal? xD
2011. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, Linux kernellel szeretnék működni.
2011. szept. 17. 20:24
 5/5 anonim válasza:
xd te leszel a kétszáz éves ember..változtasd előbb a vizet borrá és járj a víz tetején akkor beszélj ilyenről..am nem lehet ilyen csak a filmekben van..vagy én tudom rosszul?? :O
2011. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!