Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megmart egy szájbergyerek mit...

Megmart egy szájbergyerek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 18:59
 1/6 anonim válasza:
68%
pálinkát
2011. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
közöld vele, hogy kérjen bocsánatot, vagy nem mutatod meg a kacsádat
2011. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szilvásbuktát mert azt szeretem!
2011. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Marj vissza:) és ha nem hagyja abba üs be neki egyet.
2011. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ahh,még 1 áldozat,már a 285641789652413.-ik ebben a percben.Ezek a szájbergyerekek olyanok mint a cigányok.Állandóan lopnak,csalnak,hazudnak,normális életük nincse'!!!Velem is megtörtént ez a múlt hónapban,elmondom én mit csináltam.Először is kitéptem magam a szorításából,majd hozzávágtam 1 öreg nénit,akit a parkban találtam,ettől elájult.Amíg aludt,felvettem az extraktor imidzsemet,és bementem az álmába,hogy elültessek 1 gondolatot a fejében,méghozzá azt,h ő cigány.Ettől annyira összezavarodott,hogy telibe tudtam kapni az előbb használt nénikétől elvett,az ő állítása szerint invédelmi célokból a retiküljében hordozott,robbanófej nélküli T4-es páncéltörö lövedékkel,ami az Ionoszféráig repítte őt,így volt időm ráállítani 1 belga interkontinentális töbtöltetű robbanófejjel ellátott rakétát,és egy 2.világháborús sztálinorgonát,így ezzel a 3 fegyverrel és a nénivel sikerült hatástalanítanom ezt a társadalomra veszélyes ragadozót.
2011. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen de ez a szájbergyerek avas antivirust használ és nem tudok belépni, no meg a tűfalat se egyszerü áttörni. A multkor se kért bocsánatot mert nem muttatam meg a gacsámat.
2011. szept. 26. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!