Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha elfutok egy bkv ellenőr...

Ha elfutok egy bkv ellenőr elől, utánam fut?

Figyelt kérdés
Nincs bérletem, és azon gondolkoztam, hogy mi van ha jön egy ellenőr... arra gondoltam elkezdek oda-visszafutni a buszon amíg meg nem áll egy megállóban, és ki nem nyitja az ajtót. Majd gyorsan kiszökkenek a buszból és elfutok valamerre... de nem tudom utánamfut e az ellenőr... légyszi segitsetek!
2011. okt. 3. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fut utánad,de ha rendőrrel van,akkor már igen,esetleg ha a közelben tanyázik egy rendőr,és szól nekik,akkor még vadászni is fognak rád,nem is kicsit.
2011. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a buszsofőr addig nem nyitja ki az ajtót,amíg az ellenőr nem jelez neki.Az ellenőr pedig a felmutatott jegy ellenében enged le
2011. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ellenőr megbüntet, ha nincs bérleted. Mostanában kettesével, vagy közterületfelügyelőkkel járnak, akik hivatalos személyek, tehát igazoltathatnak.

Ha annyi hely van a buszon, hogy tudsz rohangálni, akkor feltételezem, hogy a vezető is látja, hogy mi történik, tehát addig nem fogja kinyitni az ajtót, amíg nem végez az ellenőr.

Amúgy jegy vagy bérlet kell az utazáshoz, hiszen ez egy szolgáltatás, amit igénybe veszel, és fizetni kell érte, mint bármely más szolgáltatásért.

2011. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"arra gondoltam elkezdek oda-visszafutni a buszon amíg meg nem áll egy megállóban"


Kérdező, te ezt most komolyan gondoltad?

2011. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azért.. vadászni. leveszed a kabátod és már álcáztad is magad mint Predátor :D


buszban nem tudsz fel-alá rohangászni, hát egyik irányból jön az ellenőr, nem tudsz elfutni mellette. tehát egyre kisebb menekülő helyed lesz.

viszont nem fog kést fogni a torkodhoz, hogy vallj. és utcán sem fog futkosni utánad. csak kellemetlen, amikor ott kiabál..

2011. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Oda vissza futni? :D

Ha már menekülni akarsz, akkor állj az ajtóba, amikor jön a kaller ne egyből - olyannincs - és futkosol, hanem elkezdesz kutatni a táskádban, zsebedben, addig talán annyira nem is csak rád fog figyelni, hanem a többiekét is megnézi.

Utána ha nyílik az ajtó, futhatsz.

Persze 10 perces megállóknál nem működik.

2011. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez rossz taktika. Ülj a buszon ugy hogy belásd a buszmegállót amikor oda kanyarodik és ha látsz ellenört leszállsz.
2011. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak a rendőr igazoltathat az ellenőr meg vissza tarthat. mást nem tehetnek. Buszon nem sok esélyed van max mondod hogy otthon van a bérleted. kamu név kamu cim.
2011. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg is erőszakolhat!
2011. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ajtóbaállósat azért írtam, ha vki mindenáron futni akar.

Én nem nagyon bliccelek, olyankor a megállósasolást alkalmazom.

2011. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!