Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak vicces történeteitek a...

Vannak vicces történeteitek a cigányokról?

Figyelt kérdés
Tehát nem viccekre vagyok kíváncsi hanem olyan történetekre ami a cigányokról szól és vicces. :D Pl. az utcán láttál egy cigányt aki ez és ezt mondta... vagy valami vicceset csinált. stb. stb. Köszönöm előre is a válaszokat. :)
2011. okt. 4. 15:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Így lehet nem annyira vicces, de mi sz*rrá röhögtük magunkat :D

Amíg általánosba jártam volt egy csapa cigány is a suliban. Egyszer amikor fociztak odamentünk és elvittük a labdát, erre elkezdtek kergetni, amikor az egyik haverom oldalra mutatott és elordította magát, hogy ALUMÍNIUM!!!

Erre egyből megálltak és nézték, hogy merre :D

2011. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A mi sulinkban van lift de csak akkor kapcsolja be a portás ha vkinek el van törve a lába vagy sokmindent viszünk föl jövök kiu uccsó óráról azt azt veszem észre h egy cirmos nyomogassa a liftgombot és vár lemegyek a földszintre felnézek az emeletre és még mindig nyomogatta a gombot de az nem esett le neki h ki van kapcsolva.
2011. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer egy cigánygyerek fel akart szállni a buszra, és ezt mondta: -Nincs jegyem, sem bérletem, az Avasra megyek. Erre a vezető: -Gyalog. A gyerek leszállt, de még bekiabált a vezetőnek: A rák egye meg a gyomrodat!
2011. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
uuu képzeld 1x elkisértem barátnőm szoliba. Ő pont bent volt amikor bejött egy cigány és mondja 12 perc. Hát ettől ott ugy elkezdtem röhögni. Mejad kérdezte mit röhögök ezen. Majd mondtam neki mivan kifakultál hogy szolizni kell? Erre csak azt mondta bunkó :D
2011. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%

Egyszer volt, hogy megálltunk a fagyizónál enni egy fagyit. Odajött egy cigány a kisfiával, beállt a sorba és kérdi tőle: Kő fagyi vagy valami g..ci?

Szakadtam a röhögéstől...:D:D:D

2011. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2011. okt. 13. 20:15
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Mentem egyik reggel a blahán , állok a mozgólépcsőn, a mellettem lévő lépcső hirtelen leáll, hallom a kiabálást még a lépcső aljáról, hogy '' Jóóózshi, Józshi, há' meghaanak a gyherekekh!! Jhajjj!"

akkor néztem oda, és láttam, ahogy a nő küszködik azzal, hogy feltámogassa a gyerekeket, akik sorba dőltek el a lépcsőn, mert most láttak először ilyet ( kb ilyen 4-5 évesek lehettek, de vagy 3-4 db)...arrafelé laknak sajna, amerre én :(((

19L

2011. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Cigány guberált a kukában (lakótelepi formátum), de annyira lelkesen, hogy bele is mászott. Öcsém (akkor még kamaszkorú) a haverjaival arra járt, és rácsukta a tetőt.
2011. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább az öcsém haverja csukta rá, nem az öcsém. Na meg ez a haver egyszer egy előtte pár héttel tanult cigányokat gúnyoló versikét kiabált le az ablakból a cigányasszonynak. Az meg visszakiabált valamit.
2011. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban a fél iskola cigányokból állt.Egyik nap utolsó óránk volt a másodikon és pont az ablakunk alatt álltak í cigányok:Egyik osztálytársam ledobott közéjük egy vízbombát és ott ordítottak fel nekünk.
2012. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!