Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utazási költségtérítést tudok...

Utazási költségtérítést tudok valahogy kérni, vagy kapni, ha másik megyébe utazok orvoshoz (vizsgálatra, konzultációra)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 11:43
 1/7 A kérdező kommentje:
És ha igen, hol kell utána nézni, kitől kell kérni?
2011. okt. 12. 11:53
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a háziorvosodnál ugyan úgy, ott megkérdezi, hogy autóra vagy buszra, vonatra, abban az esetben kellenek a jegyek is.Autóra nem.Én pont ma kaptam meg a térítést autóra kaptam 30 km-re 880 ft-ot.A benzinem többe került, mint a vissza térítés!
2011. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Busz.

Sajnos beutalóm nincs, nem beutalóköteles az adott egészségügyi részleg. Vagy kérjek a háziorvostól egyet oda, útiköltségpapír mellé?

2011. okt. 12. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
próba szerencse, majd mond rá valamit! Attól még igazolni tudod, hogy orvoshoz fogsz menni.Az orvosnak le kell pecsételni, egyébként nem érvényes!A házi orvos is lepecsételi
2011. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Még valami. Nálunk a háziorvosnál van egy asszisztensi ablak a várónál. Ott kell kérnem ezeket, vagy menjek be az orvoshoz, és beszéljem meg vele, hogy ezeket kérem, és majd adnak? (amikor én ott jártam, mindig az asszisztenstől kellett igényelni beutalót, de azt ide, a közeli városba)

2011. okt. 12. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos erre nem tudom a választ én kis faluban lakom, itt nincs ilyen ablakféleség nálunk, csak következek, bemegyek, mondom és adja!
2011. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, majd próbálkozom. :)
2011. okt. 12. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!