Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kitöltöttük az ESTA-t, de az...

Kitöltöttük az ESTA-t, de az öcsém nem került át a rostán. Telefonos konzultációra hívták. Mit kérdezhetnek?

Figyelt kérdés
Beadtuk az adatokat, meg minden, de az egész családból a 13 éves öcsém nem került át. Egy 60 perces beszélgetésünk lesz az egyik konzultánssal. Arra lennék kíváncsi, hogy miket kérdezhetnek. Miért pont őt nem engedték át? Ezután a beszélgetés után automatikusan átkerül, vagy megint lesz ügyintézési idő? Csak mert 5-én utazunk. :S
2011. júl. 20. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon valoszinu, hogy szuroprobaszeruen valasztottak ki, tehat kulon ok nem volt ra. Valoszinuleg meg kell utniuk ilyen random kivalasztasban egy kvotat es azert. Szerintem nem lesz ugyintezesi ido. Mikorra hivtak konzultaciora? Amugy ilyen esetrol meg nem hallottam, de gondolom, hogy bizonyitania kell, hogy Magyarorszaghoz ragaszkodik es oda vissza fog terni az USA-beli utja utan. Nem lesz nehez bizonyitania, mivel 13 eves, iskolas es egyedul ugysem tudna megelni. Nem hiszem, hogy gond lesz. A konzultacio arra szolgal, hogy megbizonyosodjanak rola, hogy az ocsed Magyarorszagra vissza akar terni, ragaszkodik az orszaghoz es az USA-ban csak turistaskodni akar, kikoltozesi szandeka nincs. Errol kell oket biztositani.
2011. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

holnap 3kor

de akk ezek szerint semmi különös nem lesz. Lehet h kéne vmi papír?

2011. júl. 20. 22:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kell-e papir, de minel tobb a bizonyitek, annal jobb. Meg ilyen esetrol nem hallottam egyebkent.
2011. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Légyszi írd meg, hogy mi volt.
2011. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
oks, megírom amint végeztünk :)
2011. júl. 21. 09:32
 6/15 A kérdező kommentje:
Na hali. Hát fél órán keresztül próbáltuk hívni őket, de nem kapcsoltak, volt amikor kicsengett, de aztán az is foglaltat jelzett. Szal sürgősen elkezdtünk kitölteni neki egy vízumkérelmet, de mire kinyomtattuk volna, apu mondta h talált egy másik esta igénylő oldalt, ahol csak 14 dollárt kell kifizetni, és fél óra múlva már volt is engedélye. Úgyhogy nagyon f@szán kifizettünk 150 dollárt egy poty telefonbeszélgetésért, amit persze nem kaptunk vissza. Ja és a végén kiderült, hogy mégis engedélyezett volt az első kérelem, csak le akartak húzni. :S Ennyit az amcsikról :S
2011. júl. 21. 19:35
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja nem is. Mi fél órán keresztül próbáltuk, apu meg a másik fél órát, szal megvolt a kifizetett egy óránk. Ja és amikor kicsöngött, szintén számlázott... :S
2011. júl. 21. 19:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Mar elnezest, de milyen oldalon probalkoztatok? Le tudnad irni annak az oldalnak a nevet, ahol elutasitottak a kerelmet a tesodnak? Nem ertem, hogy mi az, hogy most kiderult, hogy az elso kerelmet is elfogadtak, csak le akartak huzni. Ez nem igy mukodik! Az amerikai kormany ezen nem nyereszkedik es lehet, hogy valamilyen scam aldozatai vagytok es ezt jelenteni kellene ebben az esetben a konzulatusnak, de nagyon surgosen! A konzulatus Magyarorszagon emailekre nagyon gyorsan reagal es kedvesek, nem lehuzosak. Az email cimuket megtalalod a weboldalukon.
2011. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg valami kamu oldalon próbálkoztatok! :(

Ez a hivatalos ESTA oldal:

[link]

2011. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

EZen az oldalon próbálkoztunk először: [link]

És aztán amikor a ti általatok leírt oldalon megint próbálkoztunk, de csak az öcsémével, kiderült h talélt az oldal egy érvényes esta engedélyt. Szóval az előző is jó, csak... nem tudom. A mien onnan van, és érvényes, szóval nem tudom már... :S

2011. júl. 22. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!