Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hányszor hallod egy este...

Hányszor hallod egy este alatt a "köki terminál" kijelentést?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 17:23
1 2
 1/11 Stella90 ***** válasza:
én azt sem tudm, mi az...egyszer sem hallottam életemben...
2011. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor annak szerencséje van, aki nem Kőbánya-Kispest környékén lakik és nem hallott még eme új komplexumról, melyben a vásárlás szent művészetének lehet hódolni :p Egyébként én álltalában az 50 villamoson hallom párszor, mert némely elfásult lakótelepi szökevény úgy gondolja, hogy azért épült ez, mert neki ez jó és mindenképp ott kell töltenie az élete nagy részét.

U.I.: Itt nem azokat akarom megsérteni, akik lakótelepen laknak, hanem azok akik mentalitásukban nem a köznek szolgálnak és a szomszédos lakótelepen is laknak.

2011. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyépként, szerintem úgy értette a kérdező,hogy >ESTE< tehát X faktor reklámjánál, amikor bemondják a nyereményeket :) vagy csak úgy napközben, mikor mondják a nyereményeket :DDD Vagy csak úgy napközben, mikor reklámozzák :DD Nem biztos, h feltétlenül este :) Tehát: én kb. úgy napközbe 10, 20x és este, 6-7x
2011. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Túl sokszor.
2011. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
végül is konkrétan mind1 mikor :D de iszonyat mennyiségbe hallom napi szinten már ki van vele a dákó állandóan kukiterminál kukiterminál,meg amúgy is milyen hülye név ez.
2011. nov. 19. 20:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát igen... Fél év múlva, olyan lesz, mint a Fila táska. Júúj de gáz, te még mindig ott cásárolsz? Föööj... A Campona, 10 év múlva is divatos lesz. mert nem reklámozzák annyira. A Kökit minden nap hallod... Osztálytársam: Jaaaahhj, hát ezt is a Kökiben vettük, meg ezt is, júúúj a Detti*nek is ott vettük az ajiját....


Detti* legjobb barátnője.


A Camponát csak akkor reklámozzák, ha valami esemény lesz. Az meg mindenapos. Még nem voltam a Kökiben, DE NEM IS AKAROK ELMENNI! Amit így nyomatnak, az szar lesz...


U.I.: Szerintem hülyeség.



Jelige: LE a Kökivel!!

2011. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kb.: 30szor ha nem többször. Nagyon h..e neve van, KÖKI.
2011. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kaki, Kuki, köksi, kaksi, keki, kaka, kuka... És még vgy ezer változat van, ami két szótagos, és k_k_(_) betűs. Kedvencem a Kuka terminál. De a keki is jó ;).
2011. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amikor antennás tévém volt és egyedül az rtl jött be aránylag normálisan - csak 1-2 csík futott benne és picit volt csak homályos - akkor a kelleténél többször hallottam... már rohadtul idegesített, ha képen meglátom a logót vmi reklámtáblán vagy akárhol már a frász keringet :D
2012. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A Köki terminál az ebből jött ki:

Kőbánya Kispest

2012. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!