Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Vasarolni a Mc Donald`s-bol...

Vasarolni a Mc Donald`s-bol mar rutin vasarlasi szokassa valt (foleg tanulok koreben. Egyet ertesz ezzel? Megvitatnad ezt a kijelentest?

Figyelt kérdés
Szoval ket oldalt kene irnom errol marketingre. Kosz a segitseget es bocs az angol billentyuzetert.
2011. nov. 16. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek vele hiszen nem kell sokat várni az ételre , emellett finom is és laktató a diákok ezt szeretik.És azt is megcáfolom hogy a kóla káros.Nagyon kiskorom óta (ovis)rengeteg Coca-colát , Pepsit iszok és tankönyvbe illően egészséges a szervezetem most 20 évesen.A hamburger meg akkor hizlal ha valaki állandóan azt eszik.
2011. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A laktatót kétségbe vonnám, nekem legalább 6 sajtburger kell, hogy jól lakjak, pedig nem vagyok egy nagy darab.
2011. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon egyáltalán nem olyan súlyos a gyorskajálda helyzet a fiatalok körében,mint nyugaton.


Elvileg minden hónapban 1-2x eszik gyorskajáldába egy átlagos magyar fiatal. Külföldön ez 10-15 alkalom!


Amúgy meg én nem is tudom mikor,kb fél éve ettem mekiben utoljára? Inkább gyrost,pizzát eszek. Azok nem annyira károsak mint a meki. legalábbis szerintem.

2011. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg finom, de latatónak nem mondanám, mert bár annyi kalória van benne, amennyinek kell, mégis éhes tőle az ember 1,5-2 óra múlva, na meg elég kicsit adnak. Amúgy ha néhányszor gyorskajáldában eszik valaki, nem hinném, hogy akármi baja lenne.
2011. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kez mert lenyegeben gyors es hasznos valaszok voltak. Egyepkent ez az angol egyetemen a marketing hazi szoval kicsit atformalom a nyelvezetet akademikusabba, de felhasznalom a velemenyeteket, mint kisebb kozvelemenykuatas:D kosz mindenkinek!
2011. nov. 16. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Éppen ez a cél, hogy egyszerű rutinná váljon. Néha látok egymás mellett McD-t és más kis kajálóhelyeket (pl. Pólus Center hátulja) és általában csak a mekinél áll a sor. Nem azért, mert a többi vacak, hanem mert nem merünk zsákbamacskát venni, nem ismerjük. A meki kaja meg mindig ugyanolyan, nincs túl nagy választék, beleégett az agyunkba, hogy "BigMac-nagykrumpli-kiskóla", és tudjuk, mit fogunk kapni. Ez is egy (zseniális) marketingfogás.
2011. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

Én másfél évig Mc-ben dolgoztam.

Minden nap ehettem egy darab nagy szendvicset, vagy két kicsit.(kicsi=hamburger, sajtburger).


Ezen kívül egy kisburgonyát, egy desszertet.

És sok üdítőt.


Jelentem, nem híztam meg tőle.

2011. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ehetetlen műmoslék rákkeltő ízfokozóval, tartósítószerrel, színezékkel. Ráadásul az amcsi multikulti életérzését terjeszti.
2011. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!