Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz, hogy a titanicot a...

Igaz, hogy a titanicot a Reptoidok süllyesztették el?

Figyelt kérdés
Ezt a .... kérdést valaki e-mailben írta nekem. Tudom, hogy nem úgy van, ahogy a kérdés állítja, de gondoltam, titeket is megkérdezlek, hogy mi a véleményetek.
2012. jan. 4. 10:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha a reptoid jéghegyet jelent klingon nyelven, akkor igen.
2012. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igaz. A túlélőket emlékeit manipulálták. Ezért állítják ők a jéghegyes sztorit, amit még ha jól tudom a tudósok is cáfolnak.
2012. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mint ahogy fentebb említettem, e-mailben kaptam ezt a kérdést. Kíváncsi lettem, hogy hátha tudnak valamit mások is erről az oltárian nagy sz.r.ágról, így kiírtam a kérdést ide. De már látom, hogy gyűlnek megint a dedósok, akik annyira hisznek a nemlétező reptoidokban.
2012. jan. 4. 15:00
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Te szerinted egyedül vagyunk ebben a szar galaxisban? 100 milliónál több galaxis van biztos élnek!De aki ezt nem tudja fel fogni az így járt szóval ez hihetetlen
2012. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem a deltoidok voltak?
2012. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sőt, én azt is hallottam, hogy egy német tengeralattjáró volt, 2 évvel a háború előtt... na erre varrjatok gombot :D
2012. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
igen...nem...az ellen nem véd...így magyarázta ki Árpi....
2012. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A földönkívűliek létezésében hiszek, de ez a reptoid duma egy rakás lócitrom...
2012. jan. 4. 22:33
 9/19 anonim ***** válasza:
haha én lefekvés előtt nem szoktam fogat mosni LOL
2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Képzeld, én se. Am, képtelenek vagytok komoly választ adni, vagy élből vagytok ilyen hülyék?
2012. jan. 5. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!