Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még valaki rajtam kivül...

Van még valaki rajtam kivül aki még nem látta a titanicot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Én! És büszke is vagyok rá, nem is szeretném megnézni, és mégis teljes értékű életet élek... Unalmas, elcsépelt filmnek tartom, nem ért sztem annyi Oscart.

És nagyon idegesített, hogy mindenki kiírta fészbúkra, hogy dejóóóóó...

2011. aug. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem láttad, akkor honnan tudod hogy sz.r? Ja, az előítéletek. Oké, nézzen mindenki azt amit akar, de a Titanic egy klasszikus, és szerintem még a következő évszázadban is emlékezni fognak rá az emberek.


Mellesleg az utolsó mondatban egyetértek, az engem is idegesített, hogy mindenki kiírkálta facebookra.

2011. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én! És büszke is vagyok rá, nem is szeretném megnézni, és mégis teljes értékű életet élek... Unalmas, elcsépelt filmnek tartom, nem ért sztem annyi Oscart. "


Igaz, helyette inkább nézz olyan sz*rokat, amiket egy éven belül elfelejt mindenki és le vannak butítva másfél órásra. Le merném fogadni, hogy azokból rengeteget volt szerencséd már megnézni.

És vicces, hogy így látatlanba véleményt nyilvánítasz róla.

Szerintem érdemes megnézni, egy gyönyörű romantikus történet, de nem is ez a lényege és nem is ettől olyan szomorú, nem ettől sírja el magát az ember.

Persze, a cselekménye bazi egyszerű: elindul a hajó és majd elsüllyed. Lehet fikázni ennek alapján, mivel rendkívül egyszerű. De egy legendából, amiről mindenki tudja, hogy mi lett a vége ugye hogy máshogy lehet filmet csinálni? Nem ez a film lényege...

Hanem az a durva az egészben, hogy hogyan van bemutatva, mikor süllyed, mely emberek hogyan reagálnak... a pánik, ami eluralkodik... ettől igazán szívszorító, és valószínűleg ez valójában is így történt. De persze feleslegesen járatom a szám olyannak, aki arra büszke, hogy nem nézte meg.

És hozzá tenném, hogy szerintem sok olyan, aki nem nézte meg, fél saját magától... a saját maga reakciójától, hogy valószínűleg ő is elsírná magát rajta. :D Az érzelmek meg igazán nem cikik, hanem büszkén fel kell vállalni őket.

Megjegyeznék még annyit: aki sokat néz filmet, az egyszer igazán rászánhatná magát, mert érdemes megnézni.

2011. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólót felpontoztam, ugyanis teljes mértékben egyetértek vele, ennél jobb választ nem írhatott volna!

Egy klasszikus, és igenis megérdemelte az Oscar-díjakat. Szerintem egy óriási film, erre emlékezni is fognak az emberek. És bár bevallom, vagy ötödszörre láttam, még mindig sírok rajta - és felvállalom! Ha te büszke vagy arra, hogy nem nézted meg még és nem is fogod, akkor habár van szíved, de fagyos lehetsz! Öregem!!!


Viszont a Facebook-ot már magában sem szeretem, és tény, hogy idegesítő, hogy minden sz*rt kiírkálnak rá! De ez más tészta.

2011. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a második válaszolót is felpontoztam! ;)
2011. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Én vagyok, aki írta, hogy büszke magára. :) Volt, hogy nekiálltam nézni, volt, hogy belenéztem, de untam. Túl hosszú, túl hosszan van ecsetelve, túl szentimentalista nekem. Amin elalszom, az nem igazán tud lekötni, ezért nem is nézem meg... Tehát azért van mire alapoznom, és így alkottam róla véleményt. Te pedig rólam úgy képzeltél el valamit, hogy nem ismersz :)

Láttátok a Bombák földjént? Az is kapott egy csomó Oscart, de a filmkritikusokon kívül másnak nem nagyon tetszett... Jó film lett, de nem annyira. A Titanic is el van szerintem túlozva kicsit elismerés terén.

Nem vagyok lelketlen, és nem csak a másfél órás filmeket szeretem. A remény rabjai pl hosszabb, és az tetszett is rendesen. És nem a divatfilmeket nézem általában. Pl Transformerst se szeretem, és azt sem akarom megnézni soha... Annál viszont a Titanic egyértelműen jobb :)

És nem, nem félek magamtól, könnyeztem már meg filmet, és fel is vállalom :)

2011. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!