Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz, hogy a titanicot a...

Igaz, hogy a titanicot a Reptoidok süllyesztették el?

Figyelt kérdés
Ezt a .... kérdést valaki e-mailben írta nekem. Tudom, hogy nem úgy van, ahogy a kérdés állítja, de gondoltam, titeket is megkérdezlek, hogy mi a véleményetek.
2012. jan. 4. 10:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Idomulnak a válaszok a kérdéshez...
2012. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
AKKOR HARMADJÁRA IS: e-mailben kaptam ezt a kérdést, és kiraktam ide, hogy mit gondoltok erről az újabb reptoidos f....ságról. Tudom, hogy jéghegy miatt süllyedt el. Kapis?? És kérlek, fogd már fel, hogy énis utálom ezt a reptoid agymenést.
2012. jan. 5. 19:54
 13/19 anonim ***** válasza:
humor kategóriában, hogí adjunk egy hülye kérdésre normális választ?:D:D
2012. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Eredetileg az ezotéria kategóriában volt, de valamelyik moderátor nem bírta megállni, hogy ne helyezze át.
2012. jan. 6. 18:15
 15/19 Földetért Reptoid válasza:

"Eredetileg az ezotéria kategóriában volt, de valamelyik moderátor nem bírta megállni, hogy ne helyezze át."

Nem is tudom miért...

Amúgy pedig nem, nem mi süllyesztettük el.

2012. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen azok süllyesztették el. Gondolkodj már ember. Csak úgy ott termett néhány reptoid és hopp itt egy jéghegy, hopp ez elsüllyed, hopp ezt besz.opták. Írd vissza e-mailben h "Te beteg vagy"... [am nem reptoid volt hanem csák norisz]
2012. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

háhá én meg azt hallottam hogy a vulkániak túl fejlettnek tartották a titanicot, és ezért lőttek rá az utasokat pedig arannyal lefizették.de olyan elképzelés is született hogy a titanicon rajta volt zefran cochrane ükükapja és hogy az emberek ki ne fejlesszék a térmeghajtót ezért a vulkániak visszaküldték dennis-t a komiszt meg jackot (akik temporális ügynökök) hogy helyezzenek eg C4 et az oldalán a hajónak,és hogy holokivetítővel szimulálják a jéghegyet.


a küldetést állítólag jabba szervezte meg.

2012. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő: szánalmas a hülye válaszotok. (ezzel a Chuck norris hülyeséggel is le lehetne már állni)
2012. ápr. 16. 10:49
 19/19 anonim ***** válasza:
kérdező.a válaszunk nem hülyeség,mert a kérdés a humor kategóriában van.
2012. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!