Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Winstrol-deca-sustanol kombiná...

Pudingboy kérdése:

Winstrol-deca-sustanol kombinációját szedem és nagyon rosszul vagyok, valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Most inditottam első kúrámat, decával kezdtem, másnap susta, egy nap szünet, és wini.Már a deeca utáni másnapon éreztem hogy melegem van, és fáradt-levert vagyok, rátoltam este a sustát, másnapra ugyanazon tünetek++ enyhe hányinger és étvágytalanság jött mellé, és állandóan majd el égtem, éjjel lerugott takatróval aludtam pedig február van...A 4 nap esti winstrol után ugy 9 felé este elkezdett fájni a fejem a szemüregem mögött felül, de olyannyira hogy nem tudtam elaludni, szóval nem tudtam mi van..??? azthittem valami járvány kerülget, de ennyire még életemben nem fájt a burám.Melegem vol mint a dög, iszonyúan sajgott a fejem hullámokban.Utána úgy éjfél után valamikor elaludtam.Éjjel még arra ébredtem hogy tiszta viz a vánkos és a lepedő alattam. Reggel ébredéskor úgy keltem mint egy 40 fokos lázzal, influenzával küzdő személy.Egész nap hullámokban 30 percenként kb iszonyú elviselhetetlen fejgörcs a szemem mögött, levertség, hányinger, lázam nem volt pedig mértem, hol melegem volt hol fáztam felváltva, szóval katasztrófa.Estére aztán még a való világ frecó párbaját sem tudtam megnézni,no akkor besokalltam és bevettem egy fájdalomcsillapitót amitől sikerült elaludnom.Ma amikor irom a levelet, reggel egész jól keltem, délwelőtt valamit fitneszeltem, délre elkapott megint akkora fejgörcs hogy ismét fájdalomcsillapitót kelett haszunálnom. Aki tud kérem szóljon hozzá, alkalmazkodik-e a későbbiekben a szervezet, vagy az egész kúrán végigkisér ez a szörnyúűség...Mire számitsak, egyáltalán folytassam-e, ma ismét tolni kéne a winstrolt, de nem fogom, mert változatlanul szarul vagyok...és még mindig nem tudom hogy frecó avagy attila nyert-e...

2012. febr. 25. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Nyugodj meg, utánanéztem neked és Attila nyert! :)

2012. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 °:Amigo:° válasza:
80%

Pudingboy!


A név kötelez.... :-) Ezt nem neked találták ki !

2012. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mufflon válasza:
hát nem csodálom igy nem is szokták kombózni sírok a nevetéstől :DDDDDDDDDDDDDDD azt se tudod hogy kell szedni :DDDDDDDDDD meg első kúrád hát én nem bírom , gondolom anyuci mondta hogy igy kell szedni ezeket a dolgokat és semmi hormonvisszaállitó ?további jó fitneszelést :DDD
2012. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!