Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A PTE-n elfogadják az ECL és...

A PTE-n elfogadják az ECL és az origo nyelvvizsga kombinációját komplexnek anélkül, hogy kérvényezném?

Figyelt kérdés
Először azt mondták nekem, hogy elfogadják, de utána egy másik ügyintéző azt is szóba hozta, hogy kérvényezzem. Most akkor csak simán elfogadják a diplomához, vagy miden képpen el kell ismertetni komplex-nek?
2010. jún. 15. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Most mond meg miből áll írni egy kérvényt? S túl lenni ezen. Nem olyan nagy gond ha feleslegesen írsz egyet, mint,hogy várod a sült galambot.

Istenem diplomás lesz...

2010. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj, persze, hogy nem nagy dolog, nem amiatt. Hanem mennék MA-ra, és 8.-ig be kell mutatni a nyelvvizsgát, és most nem tudom, hogy tudok e menni majd. Mert ha kell kérvényezni, akkor addig nem tudom elintézni, hiszen még a papír sem jött meg a vizsgáról.
2010. jún. 15. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor,hogy jobban értsd leírom mit tegyél.. mert úgy látszik így államvizsga után nem fog az agy:

1 Telefonálj a TO-ra és kérdezd meg kell -e kérvény?

2 Írd meg a kérvényt!

3 Telefonálj a nyelvvizsga központba és kérdezed meg hogyan kaphatnád meg az igazolást arról,ohgy vizsgáztál. Ha már akkor nem kértél amikor vizsgázni voltál.

4. Jah és kérdezd meg ott ahová MA-ra mész,hogy amíg megkapod a bizonyítványokat addig elég-er ha az igazolásokat nyújtod be?

5. Adjál be mindet oda ahová kell.

2010. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelt volna, hogy kell-e kérvényezni, vagy esetleg elfogadják anélkül is. Ennek érdekében megkérdeztem a nyelvi lektorátuson pár embert, mind mást mondott. Gondoltam hátha valaki ugyanígy járt és el tudja mondani, hogy neki hogy kellett végül igazolnia. Bár biztosan én tettem fel hülyén a kérdést.
2010. jún. 15. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:

S kérdezted mát azon a TO-n ahol végeztél és ahol felvételizel MA-ra? Kell-e kérvény? Mert nem a lektorátus az illetékes.

Tudom,mert én is a PTE-n végeztem.

2010. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem MA-ra kell a kérvény, hanem a BA oklevélhez, felvételinél nem nézik. Továbbá a nyelvi lektorátuson kell bejegyeztetni a nyelvvizsgát, tehát ők az illetékesek, és már utána jártam...
2010. jún. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!