Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kinek mi volt eddig élete...

Kinek mi volt eddig élete legviccesebb szituációja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 21:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%

Reggel suliba menet sietek, felfutok a buszra, hátra néztem jön-e a barátnőm és közben megfogtam a kapaszkodót, ami nagy meglepetésemre elkezdett dőlni.

Kiderült, hogy egy idős néni seprűjében kapaszkodtam meg. :DDD

2009. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
98%
Nyár elején jöttünk haza az eggyik barátnőmmel az iskolából nagyon fáradtak voltunk 7óra után..:D felszálltunk a buszra és nagyon sokan voltak, alig volt hely rajta, mi egymás mellett álltunk..jó elindul a busz (kb 20percet kell mennünk vele amig hazaérünk) már alig birtunk állni és a barátnőm rámdölt én elvesztettem az egyensúlyomat és beleestem egy néni ölébe amibe ráadásul egy kosár is volt :DDD a barátnőm pedig hasraesett és a földön feküdt :DD és csak röhögtünk :DD nem birtam felállni a néni öléből annyira röhögtünk :D ő meg csak nézett :DD meg persze a többi 100ember a buszon :DD kb 5percig még ott feküdt a földön én meg a néni ölébe :DD áá azóta is ezen röhögünk ha szóbajön :DD 17L
2009. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%

Velem is történt 1 vicces dolog:

Mentünk kirándulni, már sok nevezetességet megnéztünk, estefelé odaértünk a siroki várhoz. Sajna már be volt zárva az ajtó így nem lehetetett bemenni :(

Vicces kedvemben voltam, s csak úgy kedvem támadt, hogy bekopogjak. Kis idő elteltével egy szakállas ember kinyitotta az ajtót, s megkérdezte: "Igen? Mit óhajtanak?"

Bevörösödve hátatfordítottam mindenkinek. XD

2009. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%

A régi Nokiákon az sms küldésnél a teló mindig felajánlotta az utolsó számot amire korábban küldtem sms-t. Na, ezt szívtam meg!

Új pasi, sms egész nap, első éjszaka nálam. A barátnőm várta, hogy meséljek reggel. A srác katasztrófa volt (nem az adottságai, hanem a hozzáállása)... Reggel félálomban megírtam az sms-t az estéről a barátnőmnek, hogy borzalom volt. Nyomom a gombokat félálomban... egyszer csak hallom, hogy pittyeg a csávó telefonja az éjjeliszekrényen... Véletlenül neki küldtem el... Elolvasta, szó nélkül felöltözött és elment... :S

2009. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
A mi iskolánkban minden évben a 3.osok elmennek a pszihiátriára előadást adni a betegeknek. Ebben az évben én is elkísértem őket, mert megkért a tanár, hogy mondjak én is verset. Utaztunk a villamoson. (sok kicsi közt) engem (mint nagyobbat) megkérdezett egy öreg bácsi, h állatkertbe megyünk? Én meg hogy nem, hanem pszihiátriára. Nah képzelhetitek a szituációt :D
2009. júl. 14. 14:09
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
Egyik oszttársamnak nagyon tetszett egy srác a suliból. Hazafele menet a srác az út másik oldalán jött ellenkező irányban, tehát visszafelé, és integetett. Az osztálytársam nagyon megörült ennek és visszaintegetett boldogan, vigyorogva. Kicsit fura volt a srác arca, ezért hátranézett, és kiderült hogy nem is neki köszönt hanem a mögötte lévő csajnak xdxdxd
2009. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%

Előző vagyok.

Olyan is volt hogy egyik osztálytársamnak általánosban kiszakadt a nadrágja szünetben, és hogy senki se lássa, felvette a torna nadrágját, ami ien mackós répaszárú nadrág volt.

Na most a legviccesebb az, hogy képzeljétek el őt így:

Elegáns cipő. Mackós, répaszárú tornagatya (nem ez a mai répaszárú ami most divat). Elegáns, kivágott fölső, belőtt haj, stb xdxd

2009. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%
Informatika órán általános iskolában mindenki azt csinálhatott amit akart. Én az asztal alatt matattam valamit, majd amikor felültem, megfogtam az egeret. Mozgattam mindenfele, de a monitoron nem mozgott az egér. Kétségbe esve kiabáltam a tanárnak hogy lefagyott a gép, segítsen (még naon általános iskolába volt ezxd). Majd ránéztem a kezemre és láttam hogy a mobilomat fogtam meg és azt mozgattam xd A tanár előtt nagyon beégtemxd
2009. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
91%

Legviccesebb? hhmm... A legviccesebb sztorik mindig nagy tömegben történnek. pl. zsúfolt buszon. Egyszer álltam a buszon barátnőimmel, de kicsit messzebb voltam mint ők. Az egyik kanyarban közelebb akartam menni hozzájuk, de elvesztettem az egyensúlyomat és nem tudtam megkapaszkodni. A landolás egy széken történt meg, csakhogy már ültek rajta. :D Egy idős néni ült a széken én meg beleültem az ölébe...:D:D Na az az nagyon vicces volt, na meg persze ciki is. 10-11 éves voltam :D


A másik vicces és egyben ciki történet egy iskolai előadáson történt. Karácsonyi műsor, általános iskola 7. osztály, rosszcsont izgulós gyerekek...kell ennél több? :D

A magyartanárunk aki új volt a suliban (az első évét töltötte a suliban) Pásztorozást tanított be a színjátszó csoportnak, aminek én is tagja voltam. Sokat jártunk a szakkörre, ám a színdarab helyett inkább más közösségformáló játékokat játszottunk. Ennek ellenére, megtanultuk, amit kellet. Eljött a fellépés napja, a karácsonyi műsor.


Kezdem azzal, hogy mielőtt mi következtünk, az alsósok is előadtak valamit, és egy kisfiú annyira izgult, hogy bepisilt, ami persze ott folyt a színpadon. (senki sem törölte fel) Mi következtünk. Voltunk vagy 8-an, elkezdtük a műsort, ám hiányosan, mert az egyik lány a büfében volt és elkésett...kb 3 perc múlva meg berohant a színpadra, már ez eleve gáz volt, a közönség furcsán nézett, de ezzel még nincs vége. Folytattuk az előadást, de az éneklésnél két különböző versszakot kezdtünk el, akkor már kezdtünk mosolyogni, vagyis kínosan nevetni, de megpróbáltuk elfojtani, amitől csak rosszabb lett. Közben a tudat, hogy mindenki azt nézi, hogy bénázol és röhög...na nem is kellett több...Majdnem mindenki elrontotta a szövegét, többször el is nevetem magam és megálltam, pedig olvastam. Ketten a mikrofonhoz menet meg is csúsztak a pisin, ami kezdett egyre jobban folyni a színpadon lévő mikrofonhoz. Ha ez sem lenne elég, az egyik lánynak leesett a jelmezének a fel, a másik gyerek szintén elhullajtott valamit. Az egyik fiún volt valami nagy sapka, amivel majdnem fellökte az egyik állványt, nem is egyszer...:D Ezek után már nem is foglalkoztunk azzal, hogy néznek...röhögtünk, a tanár meg majd el süllyedt. A kivonulás volt még érdekes. :D meg volt beszélve, hogy csillagszórót gyújtunk és úgy megyünk ki egyesével...Eleve lassan lehet meggyújtani, de minket akadályozott még valami...a pisi, merthogy eláztatta azt is, így az egyenletes kivonulásból, szaggatott kirohanás lett, mellesleg útközben kétszer háromszor majdnem fellökte egy gyerek a gyertyatartó állványt is... Alig vártuk, hogy vége legyen ennek a borzalomnak és mehessünk le a színpadról :D:D

Sajnos nem tudtam olyan jól átadni, amilyen volt. Szerintem ki is maradt egy-két dolog, mert akármilyen hihetetlen, hibát hibára halmozva szinte mindent elrontottunk. Valaki biztosan felvette a műsort és azóta is jókat röhög rajta, kár, hogy nem nézhetem vissza, pedig megnézném nagyon... :D

2009. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
79%

1. ballagásunkon magyar himnusz közben aki csinálta a zemét benyomott egy disco számot XD

2. tesómnak évnyitón, amikor a legnagyobb csend volt, megcsörrent a telefonja, ezzl a csengőhanggal: Paraszt vagyok, tanyán lakok...

3. tesómék templomban adtak elő egy darabot, anyummal bemenünk a templomba megnézni, és természetesen amikor csend volt, megszólaltam: de büüdös van itt!

4. barátommal akcióztunk épp, erre teesóm berohan, és elkezd kiabálni a barátomnak: NÉZD MÁR A FILMET! LEVÁGTA A FEJÉT!

5. az orvosnál, a labor előtt nekimentem egy bácsinak aki a vizelettel teli poharát egy nénire öntötte

6. nyelvpiercinggel kórházba kerültem XD

most csak ennyi jutott eszembe XD

2009. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!