Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kinek mi volt eddig élete...

Kinek mi volt eddig élete legviccesebb szituációja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 21:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
55%
Már bocsi, de ki és milyen alapon dönti el, hogy egy válasz hasznos vagy sem? A kérdés az volt, hogy mi volt életem legviccesebb szituációja: válaszoltam...mi ezen a nem hasznos?? eleve nem lehet hasznos választ adni, mert ami hasznos, azt fel lehet használni, van értelme, azért írjuk, hogy segítsünk. Ez lehet hasznos, na de hogy egy történet HASZNOS??? :D:D::O Hát ti komolyan nagyon viccesek vagytok... Le lehet pontozni azért, mert hosszú és nektek nem vicces, pedig, ha ott lettetek volna, akkor most is szakadnátok a röhögéstől, ha meg nem?? Akkor istenem így jártam... :D Na de hogy ezt a hasznosság oldalról megközelíteni :D NEVETSÉGES!!!!!
2009. júl. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Valamelyik hülye lepontozott... Én is jártam már így huh deh sokszor... már hozzászoktam...
2009. júl. 15. 10:54
 23/31 A kérdező kommentje:

Amúgy fellépésről nekem is van történetem.

Március 15.ei előadáson a mi osztályunk lépett fel. Előadtuk az egész történetet ami aznap történt. Nekem volt az egyik főszerepem. Végig izgultam hogy nehogy elrontsak valamit. Vége lett az összes eseménynek. Nem rontottam el semmit. Gondoltam is magamba, hogy óh nah ezt a napot is megúsztam leégés nélkül. Már csak a vers van hátra. Nah hát a verset (Vörösmarty M:Szózat) ezt egyszerre kellett mondania a fellépőknek /az egészet/. Viszont nekem kellett mondani a szerzőt és a címet. Nagy megkönnyebbülésembe mit mondtam? Vörösmarty Mihály: Himnusz A tanár meg ott izélt h Szózat! Szózat! Szózat! Én meg mint vmi kiskutya megráztam a fejem h jah Szózat. Mindenki röhögött. Vége volt az előadásnak volt ofőm odajött nevetve és mondta h nem is én lettem volna h nem dobtam volna fel a hangulatot... :D Még a dili (igazgató) is kezet rázott velem nevetve...

2009. júl. 15. 11:01
 24/31 anonim ***** válasza:
57%

Nem lehetett semmi :D Szívesen megnéztem volna.


Amúgy a lepontozásról csak annyit, hogy tényleg nem értem mire jó ez... Az hogy én hogy látom vagy élem meg a dolgokat, az az én dolgom. Kérdeznek, válaszolok, ha nem teszik, akkor ne vegye figyelembe, de attól az egy normális történet vagy az én véleményem, amit nem hiszem, hogy bárkinek joga lenne bírálni..:D:D Ezek után is biztos kapom a pontot :P

2009. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%

Hogy egyik volt osztály társammal együtt mentünk a WC -re

mert féltünk egy horrorfilmtől

2009. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
57%
Egyik osztálytársammnál(akit akkor még nagyon utáltam) néztünk valami horror filmet,de a vége fele már mindenki elmnent haza,csak én maradtam ott vele,már nagyon pisilnem kellett egyébként is,és az ijesztőbb részeket alig bírtam ki,nah de szerencsére túléltem,de nem mertem egyedül kimenni wc-re,ezért megkértem hogy kisérjen ki,amikor már bent voltam a vcben azt látom hogy a fütyimet nézi,jah de persze úgy hogy egy wcbe pisiltünk,ezért gondoltam én is ránézek az övére,nah azt mit láttam sosem fogom elfelejteni,hogy ott előttem felizgult a kis nyomi kölök...fuúúuhh,de túléltem és itt vagyon,és megosztottam életem legcikibb élményét...13/F
2009. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Fúj ez gusztustalan... Egy WC-be pisiltetek? Mindketten homik vagytok ha ebbe teh benne voltál... És teh is ránéztél az övére... Fújjj :S
2009. aug. 25. 17:05
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Velem nemrég történt egy elég vicces szitu.

A suliban szünet volt. Lementem barátnőmmel a wc-re.

Mondtam neki fogja meg a telefontartómat amíg bent vagyok éppen kiakartam venni a nyakamból, közben észrevettem hogy kirepült a fülemből a fülbevaló.Kerestem nem láttam sehol. Utána eszembe jutott a wc. Belese mertem gondolni :SS Odanéztem és mit látok ?? Ott van a budi legalján XS Utána jött a legrosszabb ... pulcsi ujj felhúz, nagy levegő és .... :S ezek után a barátnőm is csak nyavalygott hogy fúúújjj a többi osztálytársamról nem is beszélve... xD

2010. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
ezek nagyon jók XDD
2010. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
xD
2011. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!