Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van az hogy bár vv...

Thebully kérdése:

Miért van az hogy bár vv Attisnak drukoltam, mégis r*hadt mód idegesit és mar az irigység hogy ez a bar*marcú ekkora vagyonra tett szert hirtelen? Normális dolog ez vagy van valami bajom (az elmémmel)?

Figyelt kérdés
vv Atilla

2012. febr. 27. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bele tudtad hergelni magad ebbe az idétlen baromságba, akkor mindenképpen veled van baj. Én is követtem, bár nem tévében, de csak egy rakás agyhalottat látok bennük és röhögök rajtuk. Ne vedd ennyire komolyan, mert aki így beleéli magát, azokat tudják legjobban lehúzni lóvéval (SMS-ek).
2012. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Kissé félreértettél.Én 1 k*rva sms-t se küldtem,nem éltem bele magam.De azért thank you a válaszodért!
2012. febr. 27. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz, nem kellett volna ezt feltételezni rögtön. Kicsit általánosságban is mondtam, senkinek nem szabadna ezeket a valóságsókat véresen komolyan venni.

Mondjuk téged is megértelek, idegesítő, hogy valami jöttment fél évi bohóckodásért kapja azt a pénzt.

2012. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy van!
2012. febr. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!