Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért érzem magam nagyobb...

Miért érzem magam nagyobb biztonságban szőrén?

Figyelt kérdés

Egyre jobban biztonságba érzem magam szőrén mint nyeregbe.

Nyeregbe mintha kicsit félnék vagyis nem félek csak szőrén jobban eltudom engedni magam vagy nem tudom.


2011. aug. 7. 19:44
 1/9 anonim válasza:
0%
csak
2011. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Különleges érzés, vagy állapot. Én pl. csak priccsel tudok lovagolni. a többi nyereg kényelmetlen.
2011. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

nem a nyeregbe vagy biztonságba a szőrén lecsúszol úgy jársz mint ma tesóm é nyereggel mentem ő nem aztán vágtázni kezdtünk hogy melyikünk a gyorsabb a lóról majdnem leeset


a nyereg jobb

2011. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért érzed biztonságosabbnak, mert még csak utazol a ló hátán, de nem lovagolsz. Amint megtanulod a helyes ülést és segítségeket, a nyereg lesz biztonságosabb - ettől függetlenül én is nagyon szeretek szőrén lovagolni, más a feeling, de csak néha, hobbiból szoktam.
2011. aug. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát már 4 éve lovagolok.. és nem csak "utazok" a ló hátán.
2011. aug. 8. 12:45
 6/9 x) ***** válasza:
Igazából hogyha érzed hogy valami már nagyon nem oké és a helyzet menthetetlen akkor csak lecsusszansz a ló oldalán. A lábad pedig nem akadhat be a kengyelbe vagy nem sérthet fel a nyereg valamelyik része. És nem kell könnyítgetni így nem érzed hogy mindjárt kirepülsz a nyeregből. De én is jobban szeretek nyereggel lovagolni.
2011. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
atol még hogy nincs nyereg lehet könyü ügetni nem kengyelböl kel felálni ha nem "rutinbol" vannak már bisztonsági kengyelek ha nincs benne a lábad tulságosan és lenyomod a sarkad nem szorul bele a lábad.
2011. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdha megtanulsz nyeregben lovagolni ,akkor jösszrá ,hogy jóval jobb.
2011. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha négy éve lovagolsz ,már nemis jösszrá, a lényegre.
2011. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!