Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy lehettek az amerikai...

Hogy lehettek az amerikai elnökök meg kongresszusi képviselők reptoidok ha a videón embernek látszanak? (a dzsordzs buss videót láttam amin hüllő szeme van)

Figyelt kérdés

Lacerta interjú részlete:


Kérdés: És a fotók? Minek látszol a fotókon?


Válasz: Ez egy buta kérdés, a fotókon reptiloidként jelenek meg. Csak a fényképet készítő elméjét tudom befolyásolni, a fotóra, vagy a fényképezőgépre nem vagyok hatással. Ha előhívná a képet és megmutatna másoknak, azok valódi lényemet látnák. Ezért kell óvakodnunk a kameráktól a felszínen, és ezért nem készülhet rólunk fénykép vagy filmfelvétel. – Nehéz dolog ezt elkerülni, és több felvétel is készült már rólunk korábban bizonyos kormányok, titkosszolgálatok révén.



2012. márc. 17. 19:51
 1/8 A kérdező kommentje:

amúgy meg szerintem ez az egész reptoidozás ebből jött.

pl. az interjú során illojiim-ként emlegetettek olyanok mint a plejádok, a szürkékről is szó van benne, csak nem nevezik meg őket, viszont ilyen krixkraxokkal nem találkoztam benne.

2012. márc. 17. 20:09
 2/8 A kérdező kommentje:
és ez úgy mégis mi az édes faxomért lett átrakva a humor kategóriába?? :@ ez az oldal a komolytalan.. legalább néznének utána a dolgoknak mert valódi írásos dokumentum a Lacerta interjú, és az a videó sem lett meghamisítva. vagy max. csinálnának egy "összeesküvés elméletek" topicot, ha már nem képesek komolyan venni az ilyesmit. és ez nem azt jelenti hogy hiszek bennük, de nem humornak szántam, hanem kíváncsi lettem volna hogy ezt hogyan magyarázzák meg, de tsőőh mr. gyik modok ennyi eszetek van -.-" szánalom
2012. márc. 17. 21:21
 3/8 anonim válasza:
Úgy lehet, hogy ha abbahagyod a különböző tudatmódosító szerek használatát, rájössz, hogy ők nem is néznek ki emberként és már több száz éve elfogadott tény, hogy Amerikát a reptoidok irányítják. Ezért volt meglepő, hogy Obama elnök lett, mert ő az első raptoid, akinek közeli családfájában az erős karú tricepszatopszok is vannak. Lehet ez a hibridáció előkapuja...
2012. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
marhasag, amit az elottem megszolalo mondott,a video amit lattal ellentmond a lacerta interjunak tehat nem igaz (a video) mert en szerintem a lacerta interju igaz.(max az lehet hogy egy masik idegen fajrol van szo )
2012. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell elhinni Lacertát. Olyan mint a hollywoodi filmek. egy hihető közegbe helyezi el a számára megfelelő infot.

Természetesen a valós történelmet akkor sem fedhetné fel. Inkább olvasd el Inuaki "Dávid" könyvét.

nem hosszú

Azok akiket a tv-ben látsz humanoid hibridek, alakváltásra máshogy képesek, mint Lacerta. A filmek, politika tele van velük de nem hinném hogy utcán könnyen összefuthatnál ilyenekkel

Szerintem a szürkékről sok igaz dolgot mondott de azt nem tudom h valóban föld alatt laknak e stb

2012. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az inuaki az egy nagy hazugság , nem veszed észre mennyire

gyerekes és ''tündérmesés'' az egész ... a Lacerta nem ilyen

nem ütközik semmi bele , végig gördülékenyen elhihető.

2012. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hihető a mai embernek igen. De semmi logikai összefüggés nincs, szinte semmi nem megalapozott a történtében. Azt hangoztatja h nincs spiritualitás csak tudomány. Már-már negatív hangvételű és lekezelő.

Inuaki könyvben leírja azt is h miért ilyen és hogyan is képesek manipulálni az emberiséget. Az anunnakik évezredes történet, ókori szövegekben is benne van. Más forrásokban is olvastam hasonlót dávid által mondottakhoz és ha kicsit figyelnél csak pozitív tanácsokat ad. Ellenben Lacerta sztorija? Szerintem aki a témának mélyebben után nézett az Lacertában kételkedik. Tetszett az interjú vele, de nem megalapozott. Persze egy mai ember számra érthetőbb lehet hiszen így volt tervezve h ne spirituális társadalomban éljünk, szóval ha valaki dimenziókról beszél az kevésbé befogadható szöveg lehet de én a témával dávid előtt is foglalkoztam. Az egyik sem lehet teljes igazság de mindkettő elgondolkodtató interjú. Pl lacerta interjú hiába félrevezető, de meg lehet tudni sokat róluk és még érthető is h miért nem beszél humanoid reptiliánokról. Vagy esetleg nem is tud róluk bár ezt nem tartom elképzelhetőnek.

2012. jún. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Véleményem szerint az annunakikban (hüllőszerű lények)nem lehet megbízni.

A reptiliánok célja az, hogy az emberiséget sötétségben/tudatlanságban tartsák és ezáltal uralkodjanak felettük. Ők azok akik szándékosan félrevezettek minket a múltban és félrevezetnek a mai napig.

Példának okáért a vallások nem az ilojiimok,ahogy az az interjúban szerepel hanem az annunakik "terméke". Bizonyítékként ott vannak a 4-6 ezer(!) éves sumér agyagtáblák. Ajánlom a figyelmedbe Zecharia Stichin könyveit.

Ha a reptilián témakört behatóbban szeretnéd tanulmányozni, akkor David Icke előadásai segítenek. Itt egy videóanyag magyarul:

http://www.youtube.com/watch?v=ACzXZsEPpI0&list=PLQKWj3qzPLk..


Ezenkívül belinkelem neked a kedvenc reptilián átváltozós videómat:

http://www.youtube.com/watch?v=5cn_VGEUp5Y


Remélem tudtam segíteni!

2014. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!