Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFÓK MIATT HALT MEG JFK?...

UFÓK MIATT HALT MEG JFK? Földönkívüliek miatt ölték meg John Fitzgerald Kennedyt (JFK)? Az amerikai elnök 1963-ban, az ellene elkövetett merénylet előtt ufóaktákat kért a CIA-tól.

Figyelt kérdés

Bombát robbantott a brit Daily Mail. A lap egy most nyilvánosságra került hivatalos CIAlevélre hivatkozva azt írja, hogy Kennedy tíz nappal a dallasi merénylet előtt ufóaktákat kért az amerikai hírszerzéstől, a CIA-tól. Kennedy 1963. november 12-én kelt levelében azt írja, hogy szeretne információkat kapni a paranormális jelenségekről.


A szigorúan titkos fejléccel ellátott levelet a szólásszabadságra hivatkozva kérte ki egy amerikai tanár, William Lester a hírszerzéstől. Egy másik levélben Kennedy – szintén november 12-én – az amerikai űrkutatási hivatalhoz (NASA) fordult, és szorgalmazta az együttműködést a Szovjetunióval a világűr felfedezésében.


Kennedy meggyilkolásával kapcsolatban már több teória is napvilágot látott. A most bemutatott dokumentumok azt sugallják, hogy valamilyen, földönkívüliekkel kapcsolatos titok miatt kellett meghalnia az elnöknek. Lester szerint nem kizárt, hogy azért tették el láb alól Kennedyt, hogy ne szolgáltathassa ki az ufóaktákat az oroszoknak. Ezt támasztja alá egy a 90-es években előkerült dokumentum is, amelyet egy volt CIA-alkalmazott lopott ki az irodából még a megsemmisítés előtt. Az irat szerint az egyik magas beosztású hírszerző nem sokkal Kennedy levele előtt azt írta munkatársainak, hogy „Lándzsás (Lancer – ez volt Kennedy kódneve a titkosszolgálatoknál) érdeklődik a tevékenységünk iránt, amelyet nem engedhetünk neki”. Kennedy tíz nappal később meghalt. A hivatalos álláspont szerint Lee Harvey Oswald egyedül ölte meg az elnököt, de a többség ezt máig vitatja. Az indítékra sosem derült fény.


2011. ápr. 21. 09:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Lehet-e ezt még fokozni... :DDD
2011. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sokkal reálisabb az hogy a gonosz Spilberg utasította E.T.-t hogy egy laza "haza telefonálással" bérelje fel a CIA-ét mivel az elnök bojkotálta volna jövendőbeli közös filmjüket.:D:D:D
2011. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hülyeség. Már akkor tudni lehetett,hogy a szovjetekkel való "kibékülési kisérletei" nem tetszettek

a politikai ellenfeleinek! Legalábbis abban az időben ezt hallottuk! (Éltem akkor) Ez sokkal hihetőbb,mint valamilyen UFO- elmélet! Ha létezett ilyesemi,arról miért ne tudhatott volna róla? Annyira azért nem volt szovjet-párti,hogy kiszolgáltasson bármilyen adatot nekik. A hidrogénbombát

sem "adta" ki nekik. Kennedy nem volt sem hülye,sem hazaáruló.

2011. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
jaj ugyan már te ebben tényleg hiszel?
2011. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Attól tartok tényleg elhiszi a sok baromságot, amit leírt. kedves kérdező, igen kennedy-t a reptiliánok ölték meg.
2011. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
hú most majdnem szivrepedést kaptam! :)
2011. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
én csak bemásoltam, és normális válaszokat vártam, nem pedig olyanokat hogy én akkora barom vagyok hogy ebben hiszek! tehát akik csak másokat tudnak basztatni, azok mennyjenek inkább a jó büdös- sz-á-j-b-a-b-a-s-z-o-s-r-e-t-k-e-s-p-i-n-á-j-ú a-n-y-u-kba!!! na ez már ok hogy engem becsméreljetek
2011. ápr. 21. 12:26
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, fiu vagy lány de jobb ha vissza fogod magad.
2011. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
mért fogjam vissza magam?? nem vagy te főnök!!! majd ha ti is normálisan fogtok válaszolni akkor majd én is
2011. ápr. 21. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!