Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Honnan tudja a vak ember,...

Honnan tudja a vak ember, hogy tényleg fehér-e a botja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezi a némát...
2012. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki elmondja a süketnek..
2012. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy a sánta futott a vak botjáért...
2012. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyan ébresztőórát, amin vakírással voltak a számok, csak azt nem értettem honnan tudja a vak hogy hol jár a mutató...
2012. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon erdelki :)
2012. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lám, a segítő gesztus nem jellemzően elég.XD
2012. ápr. 8. 10:40
 7/9 anonim válasza:
Attól, hogy valakinek a látási képességei sérülnek vagy teljesen megszűnnek még az értelmi képessége nem. Ha becsukod a szemed és adnak egy olyan órát, amelyen az idő tapintható zavarba jössz??
2012. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a mutatók állásszöge elég, ha már itt tartunk. Elvégre a látó emberek se mindig találnak számokat az órájukon... :P Az idő tapinthatósága bennem elsősorban metafizikai kérdéseket vet fel. XD
2012. ápr. 25. 09:57
 9/9 anonim válasza:

Az idő is tapintható nem csak a tér!!!


A vak ember kb. annyira biztos benne hogy fehér a botja mint te abban hogy a párizsiban amit veszel van hus. Elég jó esély van mindkettőre. Mégha nem is 100%. Bizik benne hogy nem basznak ki vele nagyon mikor a kezébe adják. Én is bizom hogy nem fogok nagyon fosni a párizsitól s eddig még bevált. Ha megveszem s fosok perelek. Ha a vak embernek fekete netán piros esetleg kék botot adnak ő is perelhet.

2013. jan. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!