Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mikor érik meg mentálisan az...

Mikor érik meg mentálisan az emberiség, hogy befogdja a Reptoidok, Szűrkék, Annunakik létét?

Figyelt kérdés

Mindíg azt mondják az ismert ufó kutatók és a Szeti kutatói is, az utóbbi feltételes módban. hogy nem érett az emberiség, nem lenne képes feldolgozni azt hogy már régóta ide látogatnak (kis szűrkék) és itt vannak (Reptoidok, annunakik) az idegenek.


Sok itteni szkeptikus is így van ezzel, de ez vajon mikor jön el eme idő, amikor az emberiség már nem fog parázni ettől?


2012. máj. 11. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem parázom, és nem is tagadom a földönkívüli élet lehetőségét. De amíg nem dudál egy csészealj a házunk fölött, és szalad ki reptoid, annunaki és szürke belőle, addig ők nem maradnak mások, mint riogatás. (Ők alatt értem az említett fajokat, + irkafirkák (krixkraxok) és a többi)
2012. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Amint elmész pszichológushoz.
2012. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Komoly tudós NEM állít ilyen ostobaságokat!

Még senki nem tudta bebizonyítani az UFO-k vagy a földönkívüliek létezését!

2012. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hát elég jó lenne ha végre felnőne hozzá az emberiség. Mert idegesítenek, nem lehet tőlük elérni a lakásban emellett büdösek és rendetlenek is. Nem vagyok hajlandó tovább rejtegetni őket.
2012. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
*elférni
2012. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én várom őket, de nagyon úgy tűnik, hogy ezek vagy be vannak sz*rva tőlünk és nem merik megmutatni magukat, vagy csak szimplán tojnak a fejünkre...

Inkább lúzereknek tűnnek nekem, nem olyanoknak akik a Föld leigázását tervezik...

2012. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amilyen szinten csökken az IQ, akár pár évtizeden belül is...
2012. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És vajon mikor érnek meg mentálisan az olyan emberek akik ilyen hülyeségben hinni tudnak, és felfogni hogy földöntúli lények nem léteznek.
2012. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos léteznek.
2012. máj. 29. 17:16
 10/12 A kérdező kommentje:
de ezt te úgysem fogod fel mert agymosott vagy
2012. máj. 29. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!