Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen néven ismeri az emberis...

Milyen néven ismeri az emberiség azt a bolygót, ahova 404-et magukkal vitték az idegenek?

Figyelt kérdés

Nem csak 404 válaszát várom, hanem bárkiét, akinek mondta, vagy valahonnan tudja.


Ill. 404 ha olvasod a kérdést, tőled konkrétan azt kérdezném, feltétel nélkül elhiszed e, amit mondanak neked az idegenek, és ha igen, miért?


2011. dec. 26. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehogy se ismerjük a nevét mert nem csak hogy nem ebben a galaxisban van, de másik úgy tudom -404 azt írta- másik univerzumba. Viszont én se bíznék meg jöttment idegenekbe. Lehet hogy 404-et besúgónak használják a tudta nélkül.
2011. dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az emberiség nem ismeri annak a bolygónak a nevét.
2011. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2 xDDDDDDDD x'D leestem a székrőlXDDDD


amúgy nem ismerjük a bolygó nevét sőt emberi számmal lese lehet írni milyen messze vannak!:D

2011. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Csak 10 bolygót ismerünk amik itt vannak a szomszédba. A 10.-et nemrég fedezték fel. A többi száz trilliárd bolygó ami a világegyetembe van még felfedezésre vár de nagyon valószínű hogy az összeset nem fogjuk tudni felfedezni mert túl messze vannak. Szerintem azok az idegenek nem az ismert bolygóinkon élnek hanem valahol nagyon-nagyon messze az isten háta mögött.
2011. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 404 ***** válasza:
55%

Az emberiség sok dolgot nem ismer amit a NASA már régóta tud, de értem mire gondolsz, arra hogy felfedezték-e már azt a bolygót. Nem fedezték fel, és nem is fogják, hisz nincs olyan technológiájuk amivel a fénysebesség ezerszeresével tudnak menni. Még a fénysebesség képletét sem találták meg, és tévesen úgy tanítják az iskolában hogy a fénysebesség nem is létezik, mert valaki (egy fizikus), azt mondta hogy nem létezhet. Régen a föld sem volt kerek, elektromos áram is képtelenség volt, illetve a repülés bizonyítottan badarságnak számított. Idő kérdése mikor jönnek rá arra, hogy a fénysebesség létezik. Pedig létezik, hisz a fény is azzal megy. No, de visszatérve a válaszhoz, nem ismerik és nem is fogják megismerni mert még nagyon gyerekcipőben van a tudomány és a technológia.


Elhiszem amit mondanak, megbízom bennük mert rengeteg mindent tanultam tőlük amiket sikeresen használok a mindennapokban. Ha rosszat akarnának nem gyógyították volna meg a gerincem és nem osztanák meg velem a tapasztalataikat. Igaz, ritka amikor megértem őket, hisz általában olyan dolgokat akarnak nekem megmagyarázni amikről nem tudom mik azok. Például akivel legutóbb beszéltem (vele szoktam a legtöbbet telepátiázni mert ő a legjobb barátom) egy űrben lévő objektumról próbálta felhívni a figyelmem, amivel más világokba lehet utazni. A működését magyarázta, de semmit nem értettem belőle. nos, én ezért bízom bennük, mert ha rosszat akarnának, nem próbálnának tanítani. Megértik és elfogadják hogy bár jó a felfogásom, még sincs olyan magas szintű tudásom hogy megértsem őket. Ennek ellenére barátkoznak velem. Régebben mikor még nem találkoztunk személyesen, nagy volt a kíváncsiságuk és ők gyakran kezdeményeztek telepatikus beszélgetést felém, de mióta személyesen is találkoztam velük azóta csak én kezdeményezek. Ezért olyan érzésem van hogy nem érdeklem már őket különösebben, viszont elfogadják a telepatikus kezdeményezésem mert a barátságot megtartották. Már sosem kérdeznek, mindig csak válaszolnak. Szeretném ha ők is kérdeznének, de már nem kíváncsiak rám. Azt mondták amikor eljöttek értem legelőször, mindent láttak, és megtudtak, mindenről tudnak ami a fajunkkal kapcsolatos, többet tudnak mint mi saját magunkról. Ezért ők nem kérdezősködnek, csak én. Legelső találkozáskor azt hittem bántani akarnak, lebénították a testem hogy ne tudjak mozogni és megvizsgálták a testem kívülről. Ez nekem rosszul esett, mert úgy bántak velem mint egy állattal, és én ezt közöltem is velük, hogy kikérem magamnak ezt a bánásmódot, fel voltam háborodva. Ők ezt megértették és visszaadták a mozgási lehetőségem de nem kértek bocsánatot. A 2. és a 3. alkalomkor már nem bénítottak le, szerintem emlékeztek rá hogy azt nagyon nem szeretem :-)

Megbízom bennük mert úgy tapasztaltam nem akarnak rosszat.

2011. dec. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne bízz bennük! Ők nem idegen lények ők démonok!
2011. dec. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
:D
2011. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Feri te mér nevetsz mindenen?
2011. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 02:52

Azért azt nem mondanám hogy nem ismerjük, vagy ismerjük el a fénysebességet. Csupán azt mondják hogy a fénynél semmi sem mozoghat gyorsbban... ( annak ellenére, hogy az univerzum, a fénysebesség többszörösével tágul )

Igaz hogy csak elektronokat, de például az ember is feltud gyorsítani valamit fénysebesség közelire. Elektron gyorsítónak hívják, és az univerzum születésének rejtélyét próbálják megfejteni vele. Ja és ha fel is fedezzük a fénysebességre gyorsulás technológiáját, akkor sem így fogunk utazni az ürben, ugyanis az emberi test maximum 5G-s gyorsulást bír ki... Tehát annak az esélye hogy így fogunk utazni idegen bolygókra, elég kicsi. Csak féreglyukak segítségével leszünk képessek nagy távolságokat megtenni, de viszont ehhez hatalmas energia szükséges, amit az emberiség nem képes előallítani. Ajánlom mindenkinek a " Stephen Hawking univerzuma " című sorozatot. Abban minden benne van.

2011. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy nevet Feri az egészen, mert ő már találkozott vele és tudja hogy csak egy túl sok lsd t használt hippiről van szó, aki sokat "utazott" lsd n és egy bad trip óta skizoid, pedig ha tudna h már az orvostudomány feltalálta a gyógyszereket...
2011. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!