Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tehetnék szert paranorm...

Hogyan tehetnék szert paranormális képességekre?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg őket a boltban.
2012. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Képzeld , én voltam Superman,az összes X-man és Hulk edzője is . De nem voltak ám mindig ilyen kiály képességeik ! Elsőnek szupererőt kellett nekik adnom . Ezt 2 féle turmixxal lehet elérni :


1. : cukor,só és minden mi jó = Pindúr Pandúrok . Na őket bevágod a turmixba és egy húzásra lenyeled .


2. : Egy liter Csernobili tócsa lé (ha neonzölden világít az a jó ) , két urán 235-ös rud , egy kis őrölt plútónium 241-es por és ezt felönteni 10 liter fröccsel .

2012. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ott van Pókember is . Őt csak megharapta egy radioaktív hibrid pók . Te is válaszd ki milyen állati képességet akarsz és aztán egy radioaktív egyeddel haraptasd meg magad . Szerintem egy radioaktív medvével és egy radioaktív disznóval haraptasd meg magad . És te leszel a medvedisznóember . De fontos a sorrend ! Elsőnek a medve harap aztán a disznó !
2012. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha gyorsan kell dugd a s*ggedbe az urán rudakat ! D Ha világítót hánysz az a jelzés hogy feloldódott a szervezetedben !
2012. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a jó tanácsokat. :)
2012. máj. 23. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Szugerálj meg valakit így:nyunyunyunyunyunyunyunyunyunyunyu Utána:nyunyinyunyenyenyenyenyenyenye

Közben hadonássz a kezeddel,hogy felszabaduljanak az energiák.

2012. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis marihónajja, aztán már repülsz is :D
2012. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!