Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Történt veletek valami vicces...

Történt veletek valami vicces vagy ciki amikor meztelenek voltatok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy kerültetek már humoros vagy kevésbé kellemes helyzetben amikor meztelenül voltatok? Mi volt az oka? Mit csináltatok? Mennyire volt nagy égés nektek vagy vicces?

Majd leírom az én sztorimat is. kort és nemet is írjatok



2012. máj. 25. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hidegfürdőt vettem, hogy lehűtsem a lázamat, erre mit ad isten, fostam és hánytam egyszerre. Durva, mi?
2012. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Egyszer otthon fürödtem és a fürdőszoba ajtaja résnyire nyitva volt. A barátnőim és az egyikük pasija is épp nálam ökörködött, amikor a srác megindult a fürdő felé és rám nyitott, majdnem szívrohamot kaptam, úgy megijedtem. A bámulását egy jól irányzott samponos flakon (1 literes volt) hajítással hatástalanítottam. 15/L
2012. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 HotChoc ***** válasza:
100%

A barátnőmnél aludtam, és reggel éppen öltöztem, vettem fel a melltartómat. Erre benyit a bátyja (persze hogy szemben velem...), és csak annyit tudott kinyögni: azta...-és gyorsan kiment. Hát eléggé gáz volt...

14/L

2012. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 HotChoc ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok! Azt még hozzátenném: még nem volt rajtam a melltartóm, szóval a mellemet teljes valójukban láthatta...:S
2012. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon szinte egész évben meztelenül vagyunk, így elő elő fordulnak érdekes, humoros történetek. mar 15 éve itt lakom az elején még próbáltam, hogy a szomszédok ne lássanak meg, de csak 1-2 évig lehetett titkolni előbb utóbb egyszerűen lebukik az ember. Ez egy régebbi történet. Az erkélyen dolgozgattam, itt van egy kis műhelysarkom kialakítva. A szomszédban hallottam nagy pakolás folyik, ahogy pakoltak az egyik polc megcsúszott és az erkélyelválasztó falemeznek csapódott ami elrepedt (már előtte is voltak sérülései) majd egyszerűen ledőlt. Síri csend én ott álok egy szál csavarhúzóban a romok mögött a túloldalt pedig a szomszédasszonyom (ő már tudta, hogy nudista a szomszéd), meg a két segítsége(barátnők). A csöndben megszólalt az egyik döbbent szemű segéd -Hű de pucér! Ezen aztán úgy elkezdtünk nevetni alig bírtuk abbahagyni. Utána amennyire tudtuk rendbe tettük a romokat.
2012. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

HotChoc válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


velem csak majdnem..de vagy100x.. tusolok és folyton nyitnának be de mindig bevan csukva erősen ajtó és nemsikerül bejutniuk xDD..meg orditok egyet h visszamennyen :D

2012. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Velem is történt egy ciki dolog. Még 2 éve nyáron történt hogy egyik délután meztelenül feküdtem le egy kicsit aludni mert olyan meleg volt és amikor fél álomba voltam már kinyílt a szobám ajtaja és egy fiú ismerősöm jött be és teljesen meglátott engem pucéran, ő csak nézni tudott nagy szemekkel elég szépen meglepődött:D Ma már csak nevetünk a dolgon :)

Másik az most történt pár hete, átmentem barátnőmhöz ruhát próbálni én levetkőztem meztelenre mert fürdőruhát próbáltam fel mert nekem akarta adni. Aztán az apja pont rámnyitott mert azthitte a lánya van bent és ő teljesen meglátott engem pucéran, egyből kiment becsukta az ajtót majd amikor indultam hazafelé mindketten vörös fejjel köszöntünk egymásnak zavarodott hanggal. A barátnőm nem értette a dolgot majd később elröhögtem magam teljesen és elmeséltem neki a dolgot :) Itt inkább a reakció volt vicces. 18/L

2012. máj. 26. 10:21
 8/11 chrishu ***** válasza:
22%
Meztelen voltam, amikor 2 reptoid megtámadott...
2012. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lefeküdtem a barátnőmmel

ez egy vicces történet

2012. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lezbi!!!
2012. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!