Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces, vagy ciki...

Milyen vicces, vagy ciki történeteid vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer meg ezer ilyen kérdés volt, de gondolom nem ugyanazok az emberek válaszolnak rá. Bármilyen történet jöhet.


Nekem is volt egy nagyon ciki sztorim. Suliban történt hogy megjött a menstruációm. angolórán ültem és nem vettem észre hogy átáztam. amikor vége lett az órának és felálltam a székről,és akkor már éreztem a nedvességet. Tiszta idegbeteg lettem, hogy most mit csináljak. Ráadásul haza sem mehettem, mert fogorvoshoz mentünk az osztállyal suli után...Nagyon ciki volt, végül a pulcsimat kötöttem a derekamra és úgy mentünk végig a városon...szerencsére senki nem vett észre semmit, viszont a barátnőimnek elmondtam, ígyhát ők jöttek mögöttem (takartak), hogy a fiúk ne lássák...nagyon kellemetlen volt.

15/L


2010. dec. 12. 13:04
 1/10 anonim válasza:
100%

Velem az történt 1 éve télen hogy találtunk kidobva 1 hütőt is azzal szánkóztunk:D benne feküdni húú.. olyan volt mint 1 koporsó :D:D de jól ment lefelé a dombról :p

15/F

2010. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az jó lehetett... xD
2010. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A virágboltban sárga rózsát kértem.Kihozták.Megszólaltam.-De igazit! -Ez igazi.... -.-' -basszus.öhm bocsánat.elég ciki volt :D
2010. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:DDD
2010. dec. 13. 09:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

kopognak, azthisszük tesómmal, hogy anya, ő köszön, hogy sziia anya, én meg jobbbra dőlve VIGYORGOK így jó szélesen, erre két ijedt szempár. vmi adománygyűjtő hapsi volt. én eggyből berohantam visíta, levágódtam a földre, és röhögtem.tesóm meg rohnatutánnam. : 'DDDD most képzeldel.kopogsz, erre két elmefogyatékos nyit ajtót. : ' D


ez. : ) 14/L

2010. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
pl ma : Esett a hó, én meg nekinyomódok az üvegnek..páran már kimentek az duvrarra, ezt eltalálja elöttem az ablakot egy hógolyó, én síkiot és felborítok egy padot xD
2010. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg egyszer fájt a hasam, kihívtük az ügyeletet (ordítottam, de nagyon), azt mondta, lehet, hogy vakbélgyulladásom van. Még szurit is kaptam. Mentővel bevisznek a kórházba szirénázva, bent meg elmentem pisilni, de komyoly csak pisilni, és már nem fájt a hasam. Uuu. ott nagyn elszégyelltem magamat, ahogyan a mentős leszidott... :(



Meg csörög otthon a vezetékes telefon, és általában csak anyukám szokott hívni ezon. Erre beeszólok vékony kislányos hangon, így jól elnyújtva: iiigeeeen? Erre megszólal egy férfihang, és mondja, hogy anyukámat keresi. Ott és akkor lepörgött előttem az életem, nagyon megilyedtem. Szerintem még a vak is látta, hogy elvörösödtem.

2010. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat, jöhetnek még
2010. dec. 18. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:
már kifogytam
2011. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van csak még nem találtam ki
2011. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!