Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha Simsonhoz veszek zsebbegőt...

Ha Simsonhoz veszek zsebbegőt és majd tukolni szeretném, hogy váltsak, hogy ne dajjogjon a váltó?

Figyelt kérdés
Elég furán hangzik, node máshogy hogy írjam hogy értsétek is?

2012. jún. 4. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg csehszlovákul, úgy hátha többen tudnak. Illetve említsd meg, hogy most láttál a juhtyúkon olyan videót, ahol a motorra superchargert szereltek és kérdezd meg, hogy lehet-e superchargert szerelni a Simsonra. Ja, meg azt is, hogy mi az. És hogy észrevenné-e a rendőr.
2012. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az empírió nem fog elférni az oldaldekniben,én is próbáltam...
2012. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond,csak arra figyelj nehogy a kartergáz beleverjen az indexbe.
2012. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
magyarul??
2012. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A váltó dajjogása a zsebbegő miatt elkerülhetetlen, bár van rá egy módszer, ami működhet: ha a villantyún átvezeted a zsebbegő delta kimenetét. Akkor talán nem dajjog. Még nem próbáltam.
2012. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én átvezettem,azóta még hangosabban dajjog
2012. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Le kell venni róla a hümpedlit. Kicsit mattyogni fog néha,de legalább nem damposodik el a zammogója. Így nem dajjog,csak pümpöl.
2013. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!