Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt már veled valami...

Történt már veled valami vicces, vagy kicsit kínos, zavarbaejtő (az alap zavaron kívül; pl. egy beszólás) nőgyógyászod előtt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Szülés után mentem a 6 hetes kontrollra, ahol a melleimet is megvizsgálta, és kétszer is elmondta, hogy "Olyan szépek, mint az álom." Zavarban voltam nagyon. :)
2011. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szülés után közvetlenül,h nagyon szép szemeim vannak és reméli,h a kislányom örökli.
2011. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Volt egy kisebb fertőzésem, mentem vissza kontrollra. Megállapította: "szebb, mint újkorában" Hát nekem annyira kellett röhögnöm :D
2011. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Második szülésemkor megsérült a hüvelyem,össze kellett varrni.A dokim odafordult a férjemhez,és közölte,hogy megstoppolta az asszonyt,reméli meg lesz vele elégedve....

Normális?!:)

2011. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 poci-maci ***** válasza:
88%

nekem éppen 2hete volt a szülésem(császár)

Már a műtőben voltam meg volt az érzéstelenítés + az előkészítés és a doki megkérdezte hogy hol volt az előző császárom!

Én meg mondtam neki hogy ott teljesen lent keresse meg mert nem tudom hol van !

De a doki arra gondolt hogy melyik városban volt! Ő csak mosolygott rajta de nekem

tök égő volt! :)

2011. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem oda-vissza volt a dokimmal :)


Egyik eset:

UH-n megjegyezte, hogy milyen szép hosszú combú a csajszim. No meg ritka szép pofikája lesz, mint anyukájának.


Erre én...nem baj, majd táncosnő lesz...csak vigyázzon magára és sokat keressen :D



Másik eset szülés előtt és után.

Na felkészült? Bika erős fájások lesznek ám.Ráadásul mutogatta, hogy képzeli el azokat :D


Utána megkérdeztem tőle: Hol lehet reklamálni, ha gyenge és selejtes volt a bika? (fájásgyenge voltam, magyarul nem éreztem semmit fájdalomcsillapítót sem kaptam)


Amúgy tényleg szép kislány de hát kinek nem az a sajátja, s nem mellesleg tényleg jó hosszú lábacskái vannak. :)

2011. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Mikor először jártam nőgyógyásznál, csak akkor vettem le a bugyimat, mikor felmásztam a vizsgálószékbe, a tangámat pedig letettem arra a székre, amire ő ült (a lábam közé). Nem figyelt, ráült a bugyimra, de meglepődhetett, mert felpattant, felkapta, és megkérdezte: "ez a magáé?". Kicsit égtem azért.
2011. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
16:08-as,16:16-os!!!Bocsi de nagyon jót nevettem.:)
2011. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nevettem rajtuk egyet. Rám fért.
2011. jan. 28. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első terhességem alatt volt egy kicsit kínos szitu.amikor még félidős voltam,teljesen(szó szerint kopasz barack)leszedetten mentem vizsgálatra.persze helyettesítés volt,egy tök fiatal doki volt.meg is vizsgált,pedig nem számítottam rá,mert helyettes nem szokott.majd amikor már jó nagy hassal mentem a vége felé,persze nem tudtam sehogy leszedni,megint ő volt,mikor felfeküdtem az ágyra,annyit mondott:jó régen találkoztunk :-)

és a 2.babám nála szültem...végig poénkodott

2011. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!