Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már suliban kellemetlen/v...

Volt már suliban kellemetlen/vicces/tanári beszólás/veled történő vicces dolog?

Figyelt kérdés
Bármi ilyen és hasonló! Esetleg vécével, tanári szivatás, osztálytárs, gázos dolgok, stb. Leírnátok?

2012. jún. 7. 16:51
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
angol szöveget kellett fordítani amiben benne volt az angol óra szó amit nagyon félreolvastam megkérdi a tanár, mi az alany, én meg rávágom, hát a ló:DD meg volt olyan hogy megszólalt órán az ébresztőm... mondanom se kell, Ady Endrétől a Góg és Magóg fia vagyok én szavalása volt tőlem... és 3szor rázendítettxdddd
2013. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

nyelvtanóra:

az állandó határozót ismételtük.

tanár: beletörődik. valaki fejezze be a mondatot! beletörődik a...(biztos a "sorsába" befejezést várta)

diák (valszeg félrehallotta): a kenyérbe!

ezen mindenki szakadt...és ezzel az egész óra komolyságának lőttek. és természetesen mi jött? kifejezéseket diktált a tanár.

az osztály száját beharapva remegett a visszafojtott röhögéstől, de amikor a tanár elkezdett diktálni, akkor mindenki robbant.

tanár: beletanul

diákok kórusban: A KENYÉRBE!

tanár: rajong

diákok: a kenyérért!

ez így ment egy darabig. aztán mondatok jöttek. és természetesen legtöbben önkéntelenül az állandó határozó helyére (bármi is volt az) a kenyeret írták. én is csak később vettem észre.

"ne félj a kenyerektől!"

"a lottózók bíznak a kenyerükben"

satöbbi xD utána németóra jött, és akasztófáztunk, egyik diák kiment és felírta a betűk helyét...és természetesen milyen szóra gondolt? brot, bakker :'D

2013. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim válasza:
100%

Töri tanárunk:

Kidoblak a csukott ablakon.

Meg az Isten bocsásson meg.

+ Sz@r van a palacsintában.


Fizika órán:

-Tanárnô:Ha balázs beleül a meleg vízbe melyik test fog megedni?

-csoportok (4-5-en ültünk egy csoportba):A meleg víz.


Ezt azért mondtuk,mert az a gyerek olyan féle dolgokat próbál csinálni a saját nemével.

2013. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
92%
Fociról beszélgettek fiú mate-ek ,tesi órai meccsükről, egyik mondta, hogy "jó ,de a Zsoltinak olyan X-lába van, hogy olyat rajzolni nem lehet" Ezt nemtom, írtam-e, mert egyszer akartam,de most nem néztem meg:$
2013. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
90%
egyszer volt egy olyan is, hogy óra vége előtt két perccel vki motyogja: "Na,tanárnő, jóból is megárt a sok, menjünk!" :)
2013. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
96%

Töri aranyköpések miért volt a Nándorfehérvári déli harangszó:az emberek tudják hogy mikor menjenek ebédelni.

Másik osztályba voltam milyen a nagykunság:A felelő gyerek megszólal szép és zöld .


Civilizáció dolgozat: (magyarra fordítom) ki alakította ki a grand kanyont : martin luther king


Hol van amerika : európában


a töritanár suttogot mert be volt rekedve.mi meg tátogtunk neki erre ideges lett és egy erős dogát íratott

2014. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Trójában falovakkal oldották meg a közlekedést
2014. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Még alsóban volt hogy osztálytársamnak hangosan kellett olvasnia és golyózápor helyet gólyazáport olvasott na ott szakadtunk...

meg régi matektanárunk egy Hanna nevű lányt le Hondázott Xd szegény lány de a tanár meg hogy lehet ennyire hülye ??? Naa meg Roxána nevű osztálytársamat le Rexónázta :'D

épp iskolai előadás volt és az én osztályom adta elő még 7.-ben a műsort és mindenki normál hangerővel mondta a szöveget vagy mikor kiabálni kellett felemelte a hangját én meg már annyiru untam és fáradt voltam hogy akkorát üvöltöttem hogy még az utcán is hallani lehetett ( nem vicc komoly) és ott röhögtek rajtam én meg észre sem vettem csak bámultam a földet ...

anyukám története : óra volt és egy köpködős tanár volt bennt náluk erre anyum kinyitotta az esernyőt XD

2014. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

matekoran a tanar mond egy szoveget erre az osztaly egyik nagymenoje mondja a tanarnak tanarba elismetelne?nemhalottam.a tanar elmondja megegyszer erre a gyerek leesik a szekrol es lefejeli a mellette levo szekrenyt mindenki rohog a gyerek felul es o is elkezd rohogni kerdezi a tanar rohogve :Mark,te ilyenkor beteg vagy?a gyerek rohogve bologat:aha.



a tesom meselte hogy hogyan vertek at a tanart:a tanar ora elott kiment wcre a tesom es a haverjai a taskajaba betettek egy szappant a tanar bejon keresi a taskaban a tollat es kivette a szappant fel perc csond aztan a tanar megszolal :hogy kerult ez ide .tesom:biztos loptad

tanar erre meg mondja en nem loptam el ujbol a tesom:nemcsak tolvaj vagy de hazudsz is?XDXD


tesom haverja vett egy koxsit lefenykepezte kivulrol belulrol tesom kérdi :mér van ebbe széna mien kocsi ez oszt.társ tyukol XDXDXDXDXD

2014. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

ma feleltett termeszetbol a tanar kerdezi a gombak reszeit nem tudtam ra valaszolni mer akkor pont beteg voltak mikor a gombat tanultuk.

tanar:ebbiájnak(nem tudom h kell irni) keszulsz?

en:nem

tanar:pedig mindent ugy kell kiszedni beloled XD

2014. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!